Küpsetamine unes. Kook tähendus.
Unes midagi küpsetama, tähendab teie võimet asju käima lükata.

Kui unes näete, et küpsetate, tähistab see teie loomingulist mina ja teie võimet asju käima lükata. Unes küpsetamine sümboliseerib tundlikkust teiste suhtes. Kui küpsetate teiste inimeste jaoks, siis see uni on soovitus võtta elus käsile uus etapp ja olla sotsiaalsetes olukordades rohkem asjade seisuga kursis.

Toidu küpsetamine tähendab, et annate kellelegi või iseendale midagi. Unes küpsetamine viitab sellele, et teid võib peagi ees oodata parem rahaline olukord. Kui küpsetate leiba või küpsiseid, on see positiivne märk. Küpsetamine võib olla ka märk sellest, et teile võib keegi peagi külla saabuda. Kui te sööte värskelt küpsetatud leiba, esindab see rõõmu. Juba seisnud, mitte värske leib on aga märk vaesusest, näljast ja sellest, et keegi teie perest võib hätta sattuda. Kui näete leiva küpsetamist, võite nautida väikest rahalist kasu.

Kui olete unes näinud järgmisi situatsioone seoses küpsetamisega, tähendab see seda, et  positiivsed muutused on teie jaoks käimas. Teie küpsetamine unes oli edukas ja valminud küpsetised olid isuäratava välimusega. Küpsetasite mingi seltskondliku ürituse jaoks. Uni sisaldas meeldivat küpsetamise kogemust.

Toidu küpsetamise või praadimise kohta võite leida erinevaid unenägude tõlgendusi. Kui tegelete ärkveloleku ajal dieediprobleemidega, tähendab see uni seda, et see võib olla seotud teie isudega. Pole ju sugugi haruldane näha dieedipidamise ajal und magusa ja keelatud toidu söömisest. Uni kookide küpsetamisest on positiivne märk, mis näitab, et elus lähevad asjad hästi.

Freud väitis, et toidust une nägemine kujutab endast teie libiidot. Kreeklased seostasid toiduga seotud unenägusid ka armatsemisega. Toit tähistab seda, kes me oleme inimestena, enda siseelu.

Söömine on inimeste jaoks hädavajalik – kui toidust ilma jääme, siis me sureme. Unes küpsetamist võib kindlasti seostada ka sensuaalsusega. Söömine võib olla väga delikaatne tegevus, sest ka intiimsed õhtusöögid toimuvad tihtipeale enne seksuaalvahekorda. Puuviljad, mis sarnanevad kehaosadega, näiteks banaanid ja virsikud, võivad teie fantaasias tähendada seksuaalseid sümboleid.

Söömine on seotud ka seltskondliku tegevusega ja võib sümboliseerida paljusid seltskondlikke koosviibimisi. See, mida te unes sööte, võib sümboliseerida neid omadusi või oskusi, mida endalegi sooviksite.

Kui valmistate ette küpsetamisel vajaminevaid koostisosi, võib see tähendada teie soovi inimesi mõjutada. Kui näete unenägu millegi arusaamatu küpsetamisest, võib see viidata sellele, et teie ellu on saabumas mingi ohtlik või ebameeldiv olukord.

Küpsetamise erinevad omadused aitavad kindlaks määrata selle olulisust teie unenäos. Peate olema valmis võtma aega selle jaoks, et enda joaks lahti seletada mida see unenägu just teie jaoks individuaalselt tähendab. Näiteks võib õunakoogi küpsetamine sümboliseerida intelligentsust või isegi reeglit, nagu tuntud ütlusest teada on, et “üks õun päevas hoiab arsti eemal”.

Mõru või põhjakõrvetatud toidu küpsetamisest uni võib sümboliseerida mingit ebameeldivat olukorda või isegi vastikust teatud inimeste vastu. Magusatest puuviljadest uni või pudingi küpsetamine võib tähendada, et teie igapäevane elu on üsna magus ja rikkalik või peate võib-olla ennast näiteks hea töö tegemise eest premeerima. Unes nähtud leivad võivad tähendada viljakust või isegi sularaha.

Kui segate tainasse koostisosi, mida te tavaliselt sinna ei paneks, soovitab see teil üles leida seos kahe näiliselt erineva asja vahel. Võib-olla võivad need esmapilgul kokkusobimatud asjad anda teie jaoks üllatavalt positiivseid tulemusi.

G.H. Milleri järgi tähendab naiste jaoks unes küpsetamise nägemine ebasoodsat ennet, mis kuulutab vaesust, haigust või paljude laste eest hoolitsemist. Pannkookide unes nägemine viitab sellele, et unenägija kiindumusel on õige suund ja et ta saab päranduseks kodu. Kui näete unes magusaid kooke, tähendab see töötegijale kasu, ettevõtjale aga soodsaid võimalusi. Armunutel läheb hästi. Kui noorik näeb unes pulmakooki, ennustab see ebaõnne. Kookide küpsetamine pole üldiselt nii hea enne, kui seda on nende nägemine või söömine.