Küüslauk köögilaual.
Kui ostate unes küüslauku, tähendab see seda, et peaksite jälgima oma äri ja olema ettevaatlikum tehtavate tehingutega.

Unes küüslaugu nägemisel on palju tähendusi. Peamiselt sümboliseerib küüslauk viljakust, samas kui selle tugev lõhn viitab kaitsvatele omadustele.

Üldiselt on küüslauk ka hea tervise märk, mis kaitseb südant ja kogu inimkeha ning aitab seetõttu hirmust üle saada. Vanad unenäosõnastikud aga hoiatavad, et unenägu, milles tunned end tugevalt küüslaugu järele lõhnavat, on hoiatav uni eelseisvate tülide ja ebameeldivate hetkede kohta.

Kui nägite und küüslaugu söömisest, võib see olla ebaõnne märk negatiivses unenäos, aga seda võib tõlgendada ka nii, et mõned teie iseloomuomadused toovad teile tulevikus mõnikord õnne.

Muistsetes idamaades tõlgendatakse unes küüslaugu nägemist ja selle lõhna tundmist soovina varjata ebameeldivaid hetki ja kogemusi.

Kui ostate unes küüslauku, tähendab see seda, et peaksite jälgima oma äri ja olema ettevaatlikum tehtavate tehingutega, kuna võite sõlmida väga halva tehingu. Unes küüslaugu söömine näitab, et lähitulevikus võite seista silmitsi mõne ebameeldiva olukorraga. Kui unes küpsetate küüslauku, on see seotud teie tervisega ja see võib olla vihje, et rohkem enda eest hoolitseksite ning oma tervise heaks midagi ära teeksite.

Muistsete idamaade traditsioonis tähendab unes nähtud küüslauk head märki mitmel tasandil, näiteks teie tervis, sotsiaalne positsioon ja äri. Küüslauk on teie igapäevases tegevuses vajaliku enesekindluse märk. See ennustab eesolevaid häid aegu koos lojaalsuse ja naudinguga.

Lääne traditsioonide kohaselt on küüslaugul halb õnn ja see võib tähistada võimalikke kaotusi äris. Võite saada oma tegude ohvriks. Kui uni on siiski seotud küüslaugu söömisega, on see hea märk ja viitab heale tervisele ja suurele tulevikule. Kui olete haige ja näete sellist und, tähendab see seda, et teie haigus saab peagi otsa ning te tervenete.

Kui näete unes, et viibite küüslaugupõllul, viitab see sellele, et teie elus toimuvad muutused teie majanduslikus olukorras ja sotsiaalses seisundis. Unes küüslaugu söömine tähendab, et jätkate oma elu väga teadlikult, ilma et laseksite ennast teistest kõigutada. Kui küüslauguunenäos näete ka noort naist, viitab see tema peatsele abiellumisele, kuid ta ei tee seda mitte armastuse pärast, vaid omakasu eesmärgil.

Idamaine unenäotraditsioon viitab sellele, et unenägudes nähtud küüslauk on halbade harjumuste, kuulujuttude ja tülide märk. Unes küüslaugu ostmine tähendab, et võitlete oma äritehingutes teiste inimestega.

Kui unes näete küüslauku ja olete mees, võib see tähendada ka seda, et abiellute kauni naisega. Valgest küüslaugust une nägemine viitab sellele, et leiate midagi väärtuslikku, võib-olla midagi sellist, mille olete ammu kaotanud. Unes küüslaugu söömine viitab teie peres tülile. Kui tunnete küüslaugu lõhna, näitab see, et võite varsti midagi ebatavalist korda saata. Küüslaugu purustamine võib teile reaalses elus probleeme ette ennustada. Kui näete kedagi unes küüslauku koorimas, tähendab see, et võite mõnda aega kummaliselt käituda ja teid võib ees oodata mõni mure.

Kui unes kasutasite küüslauku küpsetamiseks, võib see tähendada ka seda, et saate kirja, mis paneb teid mõtlema. Unenägu küüslaugust, kus te selle söömata jätsite näitab, et võidate mõne inimese silmis poolehoiu ja olete uhke oma saavutuste üle. Kui näete küüslauku unes, siis tõenäoliselt tõrjute või lükkate midagi oma elus tagasi. Kui tunnete küüslaugu lõhna, on see võibolla vihje, et teil on reaalses elus probleeme ja ees ootavad ebameeldivad hetked. Küüslaugu söömine unenäos võib tähendada, et võite teha midagi, mida te pole kunagi varem teinud.

Mõned vanad inglise unenägude seletajad viitavad sellele, et kui nägite und küüslaugust, saate ebaausalt raha. Küüslaugul on ka selle põhjal ebameeldiv tähendus, näiteks kui unes tunned küüslaugu lõhna, siis näed reaalses elus probleeme, samal ajal kui uni küüslaugu söömisest ütleb, et võite kedagi petta.

Küüslaugust ja sibulast koos une nägemine on hea märk. Uni viitab sellele, et teil on väga vedanud. Neile, kes vihkavad sibula või küüslaugu lõhna, tähistab see uni aga ebaõnnestumisi.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab küüslaugu nägemine suurt kahju. Küüslaugu söömine – tüli sõbraga. Küüslaugu nuusutamine – pettust armastuses.