Inimene lainel surfamas.
Kui oma unes surfate lainetel, siis see viitab sellele, et proovite oma emotsioonidega hakkama saada.

Kui näete unes selgeid ja rahulikke laineid, tähistab see uuenemist ja selgust. Võite mõtiskleda mingisuguse olulise otsuse üle, mis teil tuleb langetada.

Teise võimalusena, kui surfate lainetel, siis see viitab sellele, et proovite oma emotsioonidega hakkama saada. Lained sümboliseerivad ka potentsiaali ja jõudu.

Unes loksuvate lainete kuulmine viitab rahulolule ja lõõgastumisele. See võib viidata ka sensuaalsusele või seksuaalsele naudingule.

Unenägu, kus olete sattunud tõusulaine alla, kujutab endast ülekaalukat emotsionaalset probleemi, mis nõuab teie tähelepanu. Võimalik, et olete liiga kaua hoidnud oma tundeid ja negatiivseid emotsioone enda sees peidus. Võib-olla hoiate tagasi pisaraid, mida kardate ärkveloleku ajal väljendada.

Positiivne on see, et tõusulaine sümboliseerib vanadest harjumustest vabanemist. Kui teid tõusulaine ei kahjusta ega hirmuta, siis see tähendab, et olete valmis oma elus alustama uut algust uues kohas.

Unes poriste ja kõike enda alla matvate lainete nägemine viitab mingisuguse langetatud otsuse saatuslikule veale. Olete teinud vale otsuse ja seda enam parandada ei saa.

Uni sellest, et laine tabab teie paati ja lööb teid vette, tähendab, et lasete oma emotsioonidel oma otsuseid juhtida. Võib-olla käitute liiga irratsionaalselt.