Lambatall unes.
Unes lambatallega mängimine või nende nägemine talus on seotud teid ümbritsevaga, ennustades, et asjad hakkavad paranema ja ülesmäge liikuma.

Tallesid seostatakse kevade ja spirituaalse õnnega. Unenägu lambatallest on igal juhul positiivse tähendusega.

Uni tallekesest võib tähendada paljusid asju, kuid enamasti annab see mõista, et lähenete mingile olukorrale süütult ja eelarvamustevabalt, teil on õnne ja inimesed toetavad teid.

Kui näete unes tallede sündimisperioodi, viitab see võimalusele, et võite mõnikord olukordi valesti tõlgendada, kuid vaatamata sellele hakkavad inimesed teisse ja teie ettevõtmistesse uskuma.

Kui näete unes, et käes on kevad ja talled söövad väljas rohtu, võib see tähendada vajadust oma elust välja heita kõik see, mis ei tule teile tulevikus kasuks. Must tall unes võib tähendada, et mõnikord on teised inimesed juhtinud teid enda rajalt kõrvale, kuid nüüd on vaja teil ohjad haarata ja järgida kindlalt enda seatud rada.

Tall sümboliseerib teie sisemise vaimse rikkuse, armastuse ja rahu ühendamist. Põllul jooksva tallekese nägemine tähendab sageli, et tunnete end turvaliselt. Kui küpsetate unes lambaliha, siis see näitab, et teil on olnud probleeme, kuid need on varsti möödas. Lambatallega mängimine või nende nägemine talus on seotud teid ümbritsevaga, ennustades, et asjad hakkavad paranema ja ülesmäge liikuma.

Unes koera nägemine, kes lammast taga ajab, tähendab, et mõni sõber üritab teid talle endale kasulikus suunas mõjutada, nii et olge kindlasti selles suhtes valvas. Poegiv lammas võib tähendada suhet teie ja teie partneri vahel. Naise unenäos tähendab see tavaliselt toetavat suhet. Kui näete unes, et elate maal ja seal on lambatalled, tähendab see seda, et teil on ühe oma lähedasega tihe side ning oluline on seda hoida.

Vanades unenäoseletajates tõlgendatakse und rohelisel karjamaal hullavatest talledest heade sõprussuhete ja rõõmude, põllumeestele rikkalike ja tulusate saakide ning teistele vara suurendamise võimalusena.

Vanades unenäoseletajates on arvatud jägmiste unenägude kohta järgmiselt:

Surnud talle nägemine tähendab kurbust ja kõledust.

Talle valgele kasukal nähtud veri tähistab, et süütud kannatavad reetmise all teiste väärtegude tõttu.

Kadunud lambatall tähistab seda, et teid ümbritsevad tujukad inimesed ning te peaksite oma käitumise ja väljaöeldud sõnadega ettevaatlik olema.

Lambanahkade nägemine tähendab mugavust ja naudingut, mida teised on endale saanud.

Lamba tapmine kodus söömiseks tähendab enda heaolu ohvriks toomist naudingu ja rahulolu kaudu.

Lambalihast kotlettide söömine tähistab haigust ja suurt muret laste heaolu pärast.

See, kui näete tallesid piima imemas, tähendab õnne meeldivate ja intelligentsete koduste ning paljude armsate ja ilusate laste kaudu.

Kui unes näete, et koerad või hundid söövad tallesid, näitab see, et süütud inimesed kannatavad kurjategijate kavandatud plaanide tagajärjel.

Tallede nägemine talvises tormis või sajus tähendab pettumust eeldatavas naudingus ja õnne muutumist.

Tallede omamine unenägudes tähendab, et teid ümbritsev keskkond on meeldiv ja teile kasumlik.

Tallede pügamine näitab, et olete külm ja südametu. Olete küll aus, kuid sageli käitute ebainimlikult.

Kui naine näeb unes, et ta nülib tallelt nahka ja avastab seda tehes, et see on hoopis tema laps, tähendab see, et ta põhjustab oma tegevusega kurbust teistele inimestele, mis saab saatuse poolt tasutud tema enda leina ja kaotusena.

Gustavus Hindman Milleri “Unenägude seletajas”, mille esmatrükk ilmus 1901. aastal, on lambatalle unes nägemise seletus järgmine:

Kui näed unes lambatallesid rohelisel karjamaal kepsutamas, ennustab see puhast sõprust ja rõõme, põllumehele heldet saaki ja teistele varanduse kasvu. Kui näed surnud tallekest, tähendab see kurbust ja üksildust. Veri valgel lambanahal sümboliseerib reeturlikkusest tingitud süütuid kannatajaid. Kadunud tall viitab sinu mõju all olevatele isemeelsetele inimestele. Sa peaksid hoolega oma käitumist jälgima. Lambatalle tapmine kodu vajadusteks tähendab, et jõukus saavutatakse rõõmu ja rahulolu ohverdades.

Kui näed unes, et sööd tallekarbonaadi, ennustab see haigust ja muret laste heaolu pärast. Kui näed tallekesi emapiima joomas, tähendab see kodust õnne meeldiva ja intelligentse kaaslase ja paljude laste seltsis. Kui näed unes, et hundid või koerad ründavad tallesid, ennustab see, et süütu inimesed peavad kannatama pahatahtlike ja kavalate kelmide tõttu. Kui kuuled tallekesi määgimas, siis rõhutakse sinu suuremeelsusele. Kui näed neid lumetormis või vihma käes, tähendab see pettumist kauaoodatus, aga ka eluõnne paranemist.