Kollase-valgekirju langevari maandumas vette.
Uni langevarjust sümboliseerib ärkvelolekus olevast ohust pääsemist.

Kui näete unes langevarju, võib see tähendada, et vajate päästmist mingit olukorrast või teil on tunne, nagu peaksite reaalelus saadud lööki pehmendama. Selline uni tähendab tavaliselt seda, et ollakse liiga tundlik. On probleem, mis vajab lahendamist.

Langevari on elupäästva tähendusega. Lennukitest väljahüppeid tehes päästab langevari inimese tugevast kokkupõrkest maaga. Langevari võimaldab meil maanduda lihtsalt ja mugavalt. Kui näete und langevarjust, on teil ilmselt väga raske periood. Teie elus võib olla tekkinud mitmeid probleeme. See võib olla näiteks kaotatud töö, partnerist lahkuminek või mõlemad korraga. Langevari on päästmise sümboolne tähendus.

Te võisite unes näha, kuidas hüppasite vabatahtlikult lennukist välja ning langevari päästis teid selles unenäos surmast, sümboliseerides teie soovi saada probleemist või ohtlikust situatsioonist päästetud.

Kui hüppasite lennukist välja ja langevari oli sassis, tekitades teis tunde, et kukute surnuks, sümboliseerib see teie hirme, kuna teid ei olnud keegi päästmas. Kui unes leidsite end ootamatult õhust, kuid langevari ei avanenud – see sümboliseerib teie tahtmatust  teistelt abi küsida. Kui unes nägite, et langevari oli värviline ja täiesti töökorras, vihjab see sellele, et abi on teel.

Positiivsed muutused on käimas, kui näete unes, et värvikirev langevari aitas teie elu päästa.
Teie langevari töötas – oli ohutu.
Avastasite, et teie langevari oli katki, kuid suutsite selle õhus siiski avada, näidates sellega, et saate elus probleemide lahendamisega hästi hakkama.

Langevari võib olla ka sümbol, mis varjab olukorda, millega te ei soovi silmitsi seista.

Uni langevarjust sümboliseerib ärkvelolekus olevast ohust pääsemist. Unenäos on tavaliselt veel palju olulisi üksikasju, mis vajavad tõlgendamist. Langevarjuga vabatahtlikult lennukilt alla hüppamine näitab, et ärkveloleku raskused ja probleemid kaovad. Kui näete unes, et olete sõjaväelennukis ning lähete vaenlasega võitlema ning hüppate seetõttu lennukist välja, viitab see sellele, et enam ei lähe kuigi kaua, kui teie probleemid lahenevad.

Mistahes langevarjuga seotud probleemid unenäos näitavad ärkveloleku ajal tekkivat probleemi. Selle lahendamiseks tuleb läheneda teisest, ebatraditsioonilisest vaatenurgast.

Uni, kus langevari on unenäos takerdunud või ei tööta nagu vaja, võib viidata teie vajadusele teistest emotsionaalselt kaugeneda. Mõnikord viitab selline uni teie kaitsemehhanismile ja annab teada, et parem on antud ajahetkel mingit probleemi justkui kõrvalt vaadata.

Langevarjuga puu otsa maandumine tähendab, et peaksite probleemi läbi töötama, analüüsima ja seejärel lahenduse leidma. See esindab ka vanadest harjumustest vabanemist või isegi vanade harjumuste ignoreerimist. See on oluline uni, sest see tähistab selgelt uut algust.

Kui unes langevari ei avane, on see märk sellest, et teie armastatud inimene jääb teid pikemas perspektiivis alt vedama.

Unenägu, mis on seotud langevarjuga, võib üldiselt viidata teie elus hirmule kaotuse ees, hirmule jääda üksi ja ilma abita, arusaamatustele suhtluses või üksiolekule olulistes ettevõtmistes.