Pikk laud, toolid ümber.
Kui näete unes väga pikka lauda, viitab see sellele, et tunnete end üksikuna ja teistest eraldatuna.

Unenäos laua nägemine tähendab sotsiaalset ühtsust  ja perekondlikke seoseid. Kui laud on katki viitab see mingile rühmas tekkinud lahkehelile või lahkarvamusele. See võib viidata ka ebakindlusele. See võib olla miski, mida te ei suuda enam endas hoida ja peate selle välja paiskama või ütlema.

Kui näete unes, et katate lauda, tähenda see seda, et panete aluse mingile uuele isiklikule ettevõtmisele. See tähendab ka enesekindlust.

Ümarlaua nägemine unes tähendab ühtsust, jagamist, koostööd, võrdseid  õigusi ja võimalusi kõigile. See sümboliseerib ka ausust, lojaalsust ja rüütellikkust.

Kui näete unenäos, et lamate laua peal, näitab see teie vajadust õige ja tervisliku toitumise ning lõõgastumise järele. See on seotud teie terviseprobleemide ja muredega teie heaolu pärast.

Kui unes laud ise liigub või kõnnib, viitab see sellele, et teie elus toimub varsti muutus, mis vabastab teid mingist probleemist.

Kui näete unes väga pikka lauda, viitab see sellele, et tunnete end üksikuna ja teistest eraldatuna isegi siis, kui teid ümbritsevad perekond ja sõbrad.

See võib tähendada ka seda, et te ei suuda ümbritseva progressiga enam sammu pidada.