Väike tüdruk lõvi kallistamas.
Kui näete unes lemmiklooma, võib see vihjata teie vajadusele armastuse järele.

Lemmiklooma nägemine unes tähistab vajadust armastuse ja aktsepteerimise järele. Võib-olla puudub teil teiste tähelepanu ja tunnete end unarusse jäetuna.

Surnud lemmiklooma unes nägemine viitab sellele, et miski, mis teie arvates oli jäänud minevikku, tuleb teid taas kummitama. Sarnaselt oma lapsepõlvekodu nägemisega täidab ka varasema lemmiklooma unes nägemine sama. Teid üritatakse sellesse ajaperioodi tagasi tuua. Teie ärkveloleku olukord võib olla paralleelne olukorraga teie minevikust ja uni pakub selle lahendamiseks vahendeid.

Kui näete unes, et teie elus olev lemmikloom on surnud või sureb, tähendab see, et tunnete end mingil viisil lämmatatuna või piiratuna.

Uni, kus teie lemmikloom põgenes või tõmbas teie käest lahti, tähendab seda, et peate väljendama mõnda oma ürgset tungi. Te ei saa seda enam maha suruda.

Lemmiklooma toit

Lemmikloomatoidu nägemine või ostmine unes tähendab teatud oskuste arengut. Pidage meeles, et oma oskuste lihvimine ja parandamine võtab aega ja nõuab vaeva. Kui toidate unes lemmiklooma toiduga, siis viitab see lojaalsusele mõnes teie elu valdkonnas.

Ise lemmiklooma toidu söömine unes viitab sellele, et peate tegelema mõne loomaliku või primitiivse mõttega.

Lemmikloomapood

Lemmikloomakaupluse nägemine või unes enda viibimine seal kaupluses kujutab endast kohustusi, mida te ette võtate. Mõelge ka lemmiklooma sümboolikale, mida näete või ostate ja sellele, kuidas peate võib-olla looma teatud omadusi iseendasse lülitama. Teise võimalusena tähendab unenägu, et otsite armastust ja aktsepteerimist.

Kui unes näete, et varastate loomapoest looma, tähendab see, et te ei väärtusta iseennast piisavalt.