Uni libisemisest ja maha kukkumisest tähendab piinlikke vigu või möödarääkimisi.

Unes libisemine ja tasakaalu kaotamine tähistab ärkvelolekus olukordi, kus olete kiirustades mingi otsuse vastu võtnud ja seda tehes eksinud. See võib peegeldada ka tundeid, kuidas kohaneda olukorraga pärast seda, kui olete aru saanud, et miski oli riskantsem, kui algul arvasite. Tunnete vajadust olla palju ettevaatlikum või olete olukorras, kus miski pole nii lihtne, kui algul arvasite. See võib tähendada teie alateadvuse hoiatust, et enne kui mingit otsust vastu võttes riskite, tuleb teil hoolega järele mõelda, et mitte kaks korda järjest sama viga teha.

Uni libisemisest ja maha kukkumisest tähendab piinlikke vigu või möödarääkimisi. See võib viidata ka mõnele ohtlikule olukorrale või probleemile, mille ohtlikkust te endale ei teadvustanud. Liigne enesekindlus pole alati kasulik.

Unes libedal pinnal kõndimine kujutab endast riskantset, ohtlikku või ettevaatlikkust nõudvat olukorda. See võib olla kas reaalses elus juba kogetud keeruline olukord või alateadvuse hoiatus, et peagi võib teil selliseid probleeme elus esineda. Tunne, et eksimise võimalus on alati olemas. See on ka märk sellest, et peate olema ettevaatlik kõiges, mida ütlete või teete. Hirm teha piinlikke vigu. See võib viidata ka teie kõrgendatud vajadusele olla ettevaatlik. Teise võimalusena võib libe pind jalge all peegeldada tundeid sellest, et olete juba teinud suure vea ega taha seda enam kunagi korrata.

Libedast esemest une nägemine võib samuti peegeldada vajadust olla ettevaatlik mõne olukorra või teiste inimeste käitumise suhtes. See viitab ka hirmule ennast häbistada või mingis kriitilises olukorras enda üle kontroll kaotada. Võite end tunda ka algajana või et te pole tööl või mingil alal ekspert.