Kolm lifti liikumas kõrghoone välisseinal.
Lifti tõus ja langemine tähistab üldiselt elu tõuse ja mõõnasid.

Uni, kus liftiga kõrgemale tõusete, tähendab staatuse ja rikkuse kasvu. Võib-olla olete tõusnud kõrgemale teadvuse tasemele ja vaatate maailma senisest erinevast vaatepunktist või rakursist.

Kui lift väljub kontrolli alt ja sõidab läbi katuse, tähendab see seda, et satute olukorda, kus te veel ei tea, kuidas seda olukorda lahendada või kuidas selles olukorras toimida. Kardate eesootavaid kohustusi.

Liftiga alla laskumine tähendab, et tulete oma unistustest maa peale või reaalsusesse tagasi. See võib tähendada ka seda, et kogete mingil elualal tagasilööke ja ebaõnne.

Lifti tõus ja langemine tähistab üldiselt elu tõuse ja mõõnasid. See sümboliseerib ka emotsioone ja mõtteid, mis tekivad teie alateadvuses ning millesse on teil kalduvus uppuda. See võib viidata ka seksuaalsetele varjunditele.

Unes katkise lifti nägemine või see, et te ei pääse enam liftist välja, sümboliseerib seda, et teie emotsioonid on kontrolli alt väljunud. See võib peegeldada ka teie elu või karjääri hetkeseisu reaalses elus. Võite tunda, et olete elu mõnes aspektis justkui ummikseisus. Olgu siis tegu karjääri, suhte või mõne muu elu aspektiga.

Unes liftiga külgsuunas liikumine näitab, et teie pingutused ei kanna vilja. Te ei jõua oma suhtes, töös või mingites elulistes situatsioonides kuskile edasi.