Liiv unenäos
Unes liivalossi ehitamine võib tähendada seda, et teil pole vajaliku edu saavutamiseks piisavalt kindlat alust.

Unes liiva nägemine tähendab muutust mingis teie senises vaatenurgas või suhtumise muutumist kellegi suhtes. Mõelge sõnale „ajaliiv“, mis võib vihjata, et raiskate oma aega või lasete ajal mööduda ilma, et midagi korda saadaksite. Kui liiv on märg, tähendab see, et teie elus puudub praegu tasakaal.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab liiva peal kõndimine tühja lootust igas ettevõtmises. Liiva kandmine raske töö saamist. Liiv võib tähendada ka suurt puudust ja kaotusi, mis veel tulemas.

Mereliiva unes nägemine tähendab T. Maunoneni põhjal head ennet. Liivakõrb hoiatab teid selle eest, et te välismaalasi ei usaldaks. Liivatorm ennustab, et keegi takistab teid eduni jõudmast. Liivatatud tee tähendab, et võite oma tuleviku suhtes rahulik olla. Liivaauk tähendab, et te ei usuks kõike, mida teile räägitakse. Liivahunnik on märk, et peaksite jätma tühjade lubaduste andmise. Liivakast koos seal mängivate lastega aga tähendab, et saate tunda siirast rõõmu.
Liivakell sümboliseerib asjade tähtsuse järjekorra taipamist.

LIIVALOSS

Unes liivalossi ehitamine osutab teie suursugususele. See võib tähendada ka seda, et teil pole vajaliku edu saavutamiseks piisavalt kindlat alust.

LIIVALUITED

Unes liivaluidete  nägemine tähendab teie soovi olla kaitstud reaalsuses osaks saava elukibeduse eest.