lilled unes.
Unes värviliste lillede nägemine tähendab lahkust, kaastunnet, õrnust, naudingut ja ilu.

Unes värviliste lillede nägemine tähendab lahkust, kaastunnet, õrnust, naudingut ja ilu ning kasu. See sümboliseerib ka täiuslikkust ja vaimsust. Teie uni võib väljendada armastust, rõõmu, õnne.

Unes olevad lilled tähistavad ka võibolla õitsedes teie varjatud potentsiaali ja andeid. Lilled võivad tähistada ka  konkreetset aega või aastaaega. Kui lilled on valged, sümboliseerib see kurbust. Analüüsige peale lille värvi ka lille sorti.

Kui näed unes  närtsinud või surnud lilli, siis tähistab see pettumusi ja süngeid olukordi. See võib anda näiteks märku armusuhte lõppemisest või siis on see märk sellest, et te ei pruugi oma andeid ja potentsiaali täielikult ära kasutada ja lasete neil raisku minna.

Unes lillekimbu saamine tähendab austust, heakskiitu, imetlust ja autasusid.

Kui näete mullas  õitsevaid lilli, tähendab see, et energiat täis lopsakas loodus võimaldab teil oma raskustest üle saada. Kui korjate lilli, sümboliseerib uni õitsevat armastust või uut arenevat suhet.

T. Maunoneni järgi tähendab unes suurte ja täies õies rooside nägemine suurt õnne armastuses, vallalistele abiellumist. Punased roosid märgivad kirge, roosad kutset. Kui näete kollaseid roose, väljendab unenägu truudust. Oranžid roosid annavad märku armukadedusest ja nupus roosid ennustavad lasteõnne. Valged roosid peegeldavad teie leina ja juba närtsinud roosid tähendavad hülgamist.