loss unenäos
Lossid sümboliseerivad luksust, raha, ahnust, ekstravagantsust, perekonda, abielu, lojaalsust ja ruumi.

Lossid võivad unes tähendada erinevaid asju, nii et lossiunede tõlgendamine võib olla keeruline, kui te ei vaata konkreetseid asjaolusid ja teisi sümboleid. Lossid sümboliseerivad luksust, raha, ahnust, ekstravagantsust, perekonda, abielu, lojaalsust ja ruumi.

Lossid sümboliseerivad äärmiselt suurt ala, kus on palju ruume, kuhu saate end hõlpsasti varjata ja üksi olla. Teiselt poolt on selliste inimeste lossid nagu kuninglik perekond, tavaliselt avalikkuse tähelepanu all. Seetõttu on vastuolu privaatsuse vahel, mis teie arvates on lossis ja privaatsusel, mis teil tegelikult on.

Lossi unes nägemine viitab sellele, et vajate oma ellu privaatset ruumi. Teil on raske jääda iseendaks, isegi kui olete füüsiliselt üksi. Pange oma sotsiaalne elu (sh mobiiltelefonid ja sülearvutid) terveks päevaks seisma. Tunnete kergendust, kui teate, et te ei pea olema asjatundlik suhtleja ja et üheks päevaks saate võtta aega iseendale.

Oluline on ka see, et enne kui avate end teistele inimestele, peate parimate võimalike tulemuste saavutamiseks enda seatud tõketel või müüridel laskma langeda. Lossidel on kõige turvalisemad seinad, uksed ja väravad ning need on sageli võimsad ja ligipääsmatud. Teil võib olla kalduvus teistega suhtlemisel ehitada enda ja teiste vahele liiga palju tõkkeid. Lõhkuge need seinad kõigepealt kõige lähedasemate inimestega suhtlemise jaoks ja töötage tasapisi selle kallal, et jagada väikesi asju võõrastega, kes seda vajavad.

Loss esindab ka fantaasiaobjekti. Lossid eksisteerivad muinasjuttudes ja on sageli ebareaalse armastusloo taustaks. Võimalik, et seate endale ebareaalseid eesmärke ja ootusi. Ootate, et muinasjutt saaks teoks, selle asemel, et töötada selle elluviimise nimel. Elus pole asjad alati täiuslikud. Keskenduge pigem mugavusele ja õnnelikuks olemisele kui täiuslikuks saamisele.

Kui teie unenäos oli loss kuskil imelikus kohas, näiteks majade reas, tunnete end oma eesmärkide ja unistuste suhtes ebakindlalt. Otsustage, mida soovite varsti tegema hakata, sest teie alateadvus tuletab teile meelde, et teie aeg hakkab otsa saama.

Kui hiilite unes salaja lossi sisse, siis tegutsete oma unistuste elluviimise nimel. See on üks unenäo stsenaarium, kus kuritegelik tegevus on aktsepteeritav. Teete kõik endast oleneva, et saavutada luksus ja rahaline stabiilsus, mida loss pakub.

Kui rändate näiliselt sihitult oma lossis ruumist ruumi, kardate tegelikult üksi jääda. Otsite kedagi, kellega oma kujundlikku “lossi” jagada, kuid näib, et te lihtsalt ei leia seda inimest. Praegu lepite vähemaga kui see, mida väärite. Peaksite oma lossi jagama kellegagi, kes paneb teid end tervikuna tundma.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab lossi nägemine kindlat ning mehist meelt. Lossi põlemine – suuremat tööd saama. Lossi varemed mäe otsas – ununenud asjadest või sõpradest uudiseid kuulma. Lossimüüride peal kõndima – austatud saama. Lossimüürilt maha kukkuma – haigust.

G.H. Milleri põhjal tähendab unes lossis viibimine seda, et saate piisavalt jõukaks, et oma elu enda soovide kohaselt elada. Võite saada ilmaränduriks, kes naudib suhtlemist paljude võõraste inimestega. Kui loss on vana ja viinamarjaväätides, olete oma soovides tõenäoliselt romantiline ning teil tuleks valvas olla, et vältida ebasoovitavat abielu või kihlumist. Ärile kuulutab see uni madalseisu. Kui näete unes, et lahkute lossist, jääte ilma oma varast või kaotate kalli inimese.