Lumi unenäos.
Lumi unenäos võib tähendada seda, et tunnete end üksildasena.

Lumi unenäos võib tähendada teie väljendamata emotsioone, pärsitud olekut või jäikust ja paindumatust. Peate need takistused oma elust eemaldama, olema emotsionaalselt vabam ning end vabamalt väljendama hakkama.

See võib tähendada ka seda, et tunnete end üksildasena, tähelepanuta, teiste poolt hüljatuna.

Kui näete, et unenäos lumi sulab ära, soovitab see uni teile oma allasurutud emotsioonid vabastada. Teil on vaja vabaneda oma hirmudest ja ette tulnud takistustest. Kui sõidate lumes, tähendab see seda, et peate oma eesmärkide poole tasa ja targu püüdlema, mitte tegutsema rabistades ja kiirustades.

Määrdunud lumi unes tähendab, et kaotate süütuse või oma moraalse puhtuse. Mõni teie elu aspekt või elus ette tulev olukord saab rikutud.

Unes lumesaju vaatamine on aga hea enne. See tähendab uut, puhast algust, uut vaatenurka elule. See osutab ka teile saabunud vaimse rahu ja vaikuse ajale.

Unes lumega mängimine ja lumes möllamine tähendab, et peate kasutama tekkinud võimalusi, vastasel korral kaovad need teie elust ega kordu enam iial.

Kui juhtute unes midagi lumest leidma, viitab see sellele, et avastate endas uue ande või oskuse ja kasutate oma võimeid ja andeid enda hüvanguks. See võib viidata ka andestamise vajadusele.

G.H. Milleri põhjal tähendab see, kui näete unes lund, et kuigi jääte haigeks ja ettevõtmised ei lähe soovitud rada mööda, pole siiski tegu tõelise õnnetusega. Kui näete end lumetornis, tähendab see kurbust ja pettumust, et ei saa nautida ammuoodatud rõõmu. Pärast seda unenägu kogete vähemal või enamal määral laitust ja hirmu. Kui unes sööte lund, siis ei õnnestu teil soovitut teostada. Kui näete unes määrdunud lund, annab see teada, et teie uhkust kärbitakse ja otsite lepitust inimesega, keda upsakaks pidasite. Kui näete unes, et lumi sulab, saab teie hirmust rõõm. Kui näete aknast välja vaadates suuri lumehelbeid langemas, ennustab see ägedat mõttevahetust partneriga, kellest võivad võõrandumist tekitada ka rahalised raskused. Kui näete kauguses lumega kaetud mäetippe, siis võtke seda kui hoiatust, e teie igatsusi ja ambitsioone ei saada edu. Kui näete unes lumist maastikku päikesesäras, siis saate vaenulikust saatusest võitu ning võtate ohjad enda kätte. Kui noor naine näeb unes kelgutamist, võib tema väljavalitu teiste tekitada tugevat vastuseisu ja naise enda käitumine rohket pahameelt. Kui näete unes lumepallisõda, tähendab see, et tuleb võidelda häbistavate probleemidega ja kui teie otsustusvõime on nõrk, siis saate lüüa. Kui jääte unes lumme kinni või eksite ära, siis ei pääse te tükk aega ebameeldivustest.