Koer närimas ilmatusuurt konti.
Kui näete unes, et koer sööb või närib luid, esindab see teie põhilisi soove ja instinkte.

Luude nägemine unenäos tähendab teie isiklike, perekondlike või kultuuriliste saladuste ilmsikstulekut. See võib sümboliseerib ka teie tugevusi, mida te pole veel endale teadvustanud.

Uni, kus matate ärkvelolekus tegelikult veel elava inimese luid, tähendab, et on saladusi, millest see inimene teab ning teie proovite neid saladusi temalt välja uurida.

Katkistest või murtud luudest unenägu tähendab avastust või mõistmist, et teie plaanides või mõtlemises on nõrk koht. Teie uni võib kutsuda teid viivitamatult tähelepanu pöörama konkreetsele olukorrale või suhtele.

Kui näete, et koer sööb või närib luid, esindab see teie põhilisi soove ja instinkte.

G. H. Milleri järgi tähendab unes lihast välja tungivate kontide või luude nägemine reetlikkust ja seda, et keegi seab teile lõksu. Kondihunnik unes tähendab, et teid ümbritseb puudus ja on olemas haigestumise oht.

Luukere nägemine aga ennustab haigust, arusaamatusi ja vaenlaste poolt tekitatud kahju. Kui näete ennast luukerena, siis on see märk sellest, et muretsete tarbetult ja peaksite hoopis asju rahulikumalt võtma. Kui näete unes, et luukere teid taga ajab, siis võib teid peagi tabada šokeeriv õnnetus või teid võib tabada finantskatastroof.

Kui näete unes, et teil valutavad luud, vihastate rumala sugulase talumatu käitumise peale. See isik võib teile tekitada ka väikese rahalise kaotuse.

Eesti vanades unenägude seletajates on luukere või kontide nägemine unes märk hädaohust või raskest haigusest.