maja unes.
Uue maja nägemine unenäos tähendab, et olete astumas oma elus uude faasi või uuele elualale ja olete senisest emotsionaalselt küpsem.

Unes maja nägemine tähistab teie enda hinge ja iseennast. Majas asuvad konkreetsed toad tähistavad teie psüühika teatud külgi. Üldiselt esindab pööning teie intellekti, kelder tähistab alateadvust jne.

Kui maja on tühi, näitab see ebakindlust. Kui maja nihkub või liigub unes, soovitab see teil läbi viia mõned isiklikud muudatused ja muuta oma uskumuste süsteemi. Kui näete unes, et majal pole seinu, tähendab see privaatsuse puudumist. Teile tundub, et kõik vaatavad või jälgivad teie ettevõtmisi.

Unes mahajäetud maja nägemine tähendab, et olete oma mineviku maha jätnud või olete seda maha jätmas. Olete nüüd valmis tuleviku poole liikuma.

Kui näete unes, et koristate oma maja, tähendab see seda, et peate oma mõtetes selgusele jõudma ja vanadest käitumisviisidest lahti saama. Te otsite enesetäiendamise võimalust.

Kui elate ärkvelolekus koos teistega, kuid unenäos elate üksi, soovitab selline unenäosümbol teil astuda iseseisvuse poole uusi samme. Peate leppima sellega, et vastutate oma võetud kohustuste ees ja olema oma tegutsemises senisest enesekindlam.

maja unenäos.
Unes mahajäetud maja nägemine tähendab, et olete oma mineviku maha jätnud.

Unes vana, mahajäetud maja nägemine esindab teie vanu uskumusi, hoiakuid ja seda, kuidas te varem mõtlesite või tundsite. Teie praeguse elu olukord võib põhjustada neid samu vanu hoiakuid ja tundeid. Teise võimalusena võib vana maja sümboliseerida teie vajadust oma mõtteviisi värskendada.

Kui näete oma unenäos räpaseid ja lagunenud maju, tähendab see, et teie elus on kaos. Teil võib tekkida emotsionaalne või psühholoogiline segadus. Kontrolli taastamiseks peate need tunded vabastama. Unes kahjustatud maja nägemine näitab teie ärkveloleku muret maja seisukorra pärast.

Kui näete unes maja, mis näeb väljastpoolt või allkorrusel ilus välja, kuid ülakorruselt laguneb, tähendab see seda, et olete liiga mures oma välimuse pärast ja teie vaimne ning emotsionaalne tervis on tähelepanuta jäetud.

Kui näete unes kokkuvarisevat maja, viitab unenägu sellele, et surute maha oma tundeid või mõtteid.

Kui viibite unes võõras majas, näitab see seda, et teil on enda kohta veel midagi avastada. See võib tähendada ka, et teil on allasurutud mälestusi, hirme või emotsioone, mida te endale ei tunnista.

Unenäos maja ehitamine tähendab, et peate vaeva nägema enda ja oma mõtete või füüsilise keha paremaks muutmiseks. Teise võimalusena esindab uni ka teie küpset mõtteviisi.

Uue maja nägemine unenäos tähendab, et olete astumas oma elus uude faasi või uuele elualale ja olete senisest emotsionaalselt küpsem. Kui teid ei lasta majja sisse, siis tähendab see tagasilükkamist ja ebakindlust. Tunnete hüljatust ja seda, et teid jäetakse millestki välja.

Lagunenud maja unes viitab sellele, et tunnete end olevat katkisena. See võib viidata konkreetsele suhtele või praegusele olukorrale teie elus. Teise võimalusena osutab see sellele, et mõni alateadlik soov üritab endast sel moel teada anda. Teis on mõned omadused, mida olete eitanud ja endale mitte tunnistanud.

Kummist maja unenäos tähendab lõpetamata emotsionaalset sidet, mis on seotud teie lapsepõlve perekonna, surnud sugulaste või allasurutud mälestuste ja tunnetega.

Kui näete unes, et olete kellegi surnud inimese majas, näitab see seda, et te pole veel jõudnud nende surmaga leppida. Võib-olla tunnete, et midagi oleks võinud veel ära teha. Uni näitab ka seda, et proovite kinni hoida mälestustest, mis teil lahkunuga olid.

Unenäos maja kadumine näitab, et teil ei ole kindlat pinda jalge all. Te tunnete end mõne konkreetse asjaolu või suhte tõttu oma elus juurtetu ja ebakindlana.

Uni, kus teie majja on tunginud vesi ja see pidevalt tõuseb, viitab sellele, et olete oma emotsioonidest üle koormatud. Vee alla mattunud majade nägemine tähendab, et tunnete end oma emotsioonide suhtes väga mugavalt.

Teise võimalusena võib unenägu kajastada teie eluasemega seotud olukorda. Võib-olla olete majalaenu maksmisega hädas. Kui näete unes, et teie majas on veekahjustused, tähendab see emotsionaalset lagunemist.

Kui unes teie maja vajub maa sisse, esindab see teie ebakindlust.

Kui näete unenäos, et majal on jalad all ja ta jalutab ringi või jälitab teid, viitab see mingile rahulolematusele teie praeguses ärkvelolekus. Te võite soovida asuda kuskil mujal ning mitte tegeleda olemasolevate probleemidega.

Unes lendava või hõljuva maja nägemine tähendab, et te ei tunne end kindlana. Võib-olla peate tegema mõne hingeotsingu. See võib osutada ka teie ülbetele püüdlustele.

Kui näed unes, et hõljud lagunenud maja tükil, siis tähendab see, et tunnete end vastuollu sattununa oma eesmärkide ja teiste õnnelikuks tegemise või iseenda õnnelikuks tegemise vahel.

Puumaja

Puumajas viibimise nägemine unes näitab, et proovite ärkveloleku probleemide eest põgeneda. Blokeerite igapäevase elu karmi reaalsuse.

Unenägu, kus ehitate puumaja, viitab sellele, et teete oma lootuste ja eesmärkide realiseerimiseks kõvasti tööd. Uni sümboliseerib enesearengut ja enda potentsiaali maksimaalset ära kasutamist.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab maja ehitamise unes nägemine õnne ja edu igas asjas. Maja lagunemine – õnnetust. Maja katusele minemine – au ja võitu.

G.H. Milleri põhjal tähendab see, kui unes ehitate maja tarku valikuid ja meeldivaid muutusi. Kui näete, et teile kuulub ilus maja, ennustab see teie peatset kolimist paremasse elukohta ja et saatus on teie vastu helde. Vana ja räämas maja viitab kõikide pingutuste ebaõnnestumisele ja halvenevale tervisele.

Kui näete unes suuri ja uhkeid hooneid, mille ees on roheline muru, ennustab see pikka ja külluslikku elu ning reise kaugetesse maadesse. Väikesed ja hiljuti ehitatud hooned viitavad õnnelikule kodule ja kasulikele ettevõtmistele. Vanad ja lagunevad hooned ennustavad haigusi, millele järgneb suhte ja ärielu lagunemine.