Mobiiltelefon laual.
Kui leiate unenäos mobiiltelefoni, sümboliseerib see ühenduse loomist ja taasavatud suhtlust.

Mobiiltelefoni nägemine või kasutamine unenäos näitab, et olete vastuvõtlik uuele teabele. See esindab ka teie liikuvust. Teise võimalusena tähendab unenägu mõistmatust. Võib-olla on teil raskusi kellegagi läbisaamisel.

Uni, kus kaotasite oma mobiiltelefoni, kujutab endast suhtlemispuudust. Olete kaotanud kontakti oma tunnete või iseenda mõne aspektiga.

Kui leiate unenäos mobiiltelefoni, sümboliseerib see uuesti ühenduse loomist ja taasavatud suhtlust. Uni, kus teie telefon klõpsatusega suletakse, tähendab, et olete valmis rääkima millestki, mida olete kaua enda sees hoidnud.

Uni, kus teie mobiiltelefoni ekraan on pragunenud, tähendab, et te ei väljenda end tervislikult ega tõhusalt.

Kui näete unes, et mobiiltelefon plahvatab teie käes, tähistab see kommunikatsiooni katkemist. Üritate kellegagi ühendust saada, kuid see ei õnnestu.

Uni sellest, et teie vanemad teile annavad või kingivad mobiiltelefoni, tähendab seda, et teil on vaja nendega suhelda. Võib-olla viitab unenägu sellele, et peaksite neile rohkem avatud olema. Kui näete unes, et saate mobiiltelefoni tasuta, siis sümboliseerib see kommunikatsiooni olulisust. Teisisõnu, te ei saa sellele hinda määrata.

Mobiilimast

Kui unes näete mobiiltelefoni masti, sümboliseerib see suhtlemist ja teie ühendusi teistega.

Uni, kus teie majale ehitatakse mobiilimast, tähendab seda, et teie peres puudub side, mida ei saa enam tähelepanuta jätta. Selle suhtlusprobleemiga peate tegelema.