Nahk lapse taldadel.
Uni enda nahast ning sellest millises seisukorras see on, tähistab teie sisemise mina kaitset või barjääri välismõjude suhtes.

Uni oma nahast tähistab teie sisemise mina kaitset või barjääri. See toimib füüsilise piirina ja sellena kui lähedale lasete teistel endale jõuda. Teise võimalusena näitab teie nahk, et olete kipute sageli olema liiga pealiskaudne.

Unenägu, kus teie nahk on kaetud löövete või muude naha deformatsioonidega, tähendab teie hirmu karmi reaalsuse ees. Kardate jätta endast teistele vale muljet.

Kui näete unes, et teie nahk on põlenud või olete põletada saanud, tähendab see sageli seda, et sisemine valvsus kipub teid alt vedama. Teie kaitseliin on ohustatud. See unenägu võib olla ka metafoor, et keegi või mõni olukord mõjub teile „põletavalt“ või alandavalt.

Kui unes näete, et teie nahk justkui sulab, põleb või sinna tekivad augud, tähendab see seda, et kaotate oma tavapärased kaitsefunktsioonid. Teie sisemine tugevus on kadunud. Teise võimalusena tähendab unenägu, et olete väsinud ja kulunud.

Uni, kus teie nahk on oranž, tähendab enesearmastust. Te olete rahul endaga sellisena, nagu te olete.

Uni, kus teie nahk on erinevat värvi, viitab sellele, et te ei suuda enda põhimõtetele kindlaks jääda. Lisateabe saamiseks otsige unes nähtud värvide tähendust ja seletage nende sümboolika enda jaoks lahti. Kui teie nahk on tegelikust nahast tumedam, võib see tähendada, et proovite end peita või tahaplaanile sulanduda. Kui see on teie tegelikust nahast heledam, sümboliseerib see hirmu. Teise võimalusena võib see olla haiguse tunnuseks. Võib-olla peaksite minema arsti juurde tervist kontrollima.

Uni, kus teie või keegi teine ​​on ilma nahata, viitab sellele, et teil on raskusi oma emotsionaalse ja psühholoogilise maailma tajumisega. Kogete ärevust selle pärast, kuidas teised teid näevad. Peate vaatama pealiskaudsest kaugemale ja leidma tõe enda ja teiste kohta.

Naha nülgimine

Uni, kus keegi nülib loomalt nahka, tähendab seda, et soovite oma loomalikke instinkte või omadusi teistele teatavaks teha.

Kui unes näete, et ise nülite nahka, tähendab seda, et paljastate oma tõelise mina. Tahate, et teised teaksid täpselt, kes te oled.