Nõel unes.
Uni, kus keegi kasutab nõela, viitab sellele, et peate oma teadvuse erinevad aspektid ühendama.

Nõela nägemine või selle kasutamine unes näitab, et peate parandama mõnda suhet või olukorda, mis on käest läinud. Nõel sümboliseerib ka emotsionaalset või füüsilist valu.

Uni, kus keegi kasutab nõela, viitab sellele, et peate oma teadvuse erinevad aspektid ühendama ja kokku siduma.

Unes nõela otsimine sümboliseerib asjatut muret väikeste tühiste asjade pärast. Mõelge fraasile „heinakuhjast nõela otsima“, mis tähistab teie viljatut ja mõttetut tegevust.

Unenägu, kus midagi nõelaga õmblete või parandate, tähendab lahendamata probleeme, millele peate keskenduma ja võib-olla vajadusel neid parandama.

Uni kus torkate nõelaga sõrme, viitab tundele, et teid ei hinnata piisavalt. Teid ei tunnustata teie panuse ega raske töö eest. Unenägu võib viidata ka verbaalset vägivalda sisaldavale suhtele.

Vanades unenägude seletajates tähendab nõel unenäos haigust ja viletsust. Nõela leidmine – halbu sõnumeid. Nõela kingituseks saama – muret ja südamevalu. Nööpnõel – väikest õnnetust. Nõela kasutama – valusat, torkiva valuga haigust kannatada saama.

T. Maunoneni põhjal tähendab unes nõelaga õmblemise nägemine, et oma visadusega võidate raskused. Nõelatorge tähendab, et sõbra reeturlikkus teeb teile haiget. Peenike nõel viitab sellele, et peaksite olema tähelepanelik enda ja oma toimingute suhtes. Kui õmblete unes peenikese nõelaga, tekitab töö teis asjatuse tunnet. Kui saate peene nõela kingituseks, tähendab see, et keegi üritab teadlikult rikkuda teie sõprust kellegagi. Kui näete, et annate kellelegi nõela, on teil kalduvus teisi inimesi oma sõnadega haavata.