Nõid unenäos.
Nõid võib unenäos sümboliseerida ka headust, jõudu ja lummust.

Nõia nägemine unes tähendab kurjust ja hävingut. See võib viidata teie negatiivsetele ideedele millegi naiseliku kohta või kogemustele ohtlike, südametute naistega.

Nõid võib sümboliseerida ka headust, jõudu ja lummust. Kõik sõltub sellest, mis tunded teid unenäos nõida nähes valdasid, positiivsed või negatiivsed.

Vanades unenägude seletajates tähendab nõia nägemine unes ootamatut õnnetust. Pettust ja valet, aga ka ootamatut õnne ja kasu. Nõia juurest abi otsimine aga rumalust ja ebausku.

VÕLUR

Võluri unes nägemine tähendab, et püüate oma oskusi täiustada või lihvida ja oma jõudu kasutada.

SORTS

Kui näete und, kus olete ise sorts, tähistab see teie võimeid, andeid, sisemist tugevust ja loomingulist võimekust. Teie mõistus on eesmärkide saavutamisel selge ja kindel.

ŠAMAAN

Šamaani nägemine unes tähendab vaimset sõnumitoojat või teejuhti. Šamaan on „targa vanainimese“ sümbol.  Arhetüüpne tegelane, kes esindab kõrgemaid teadmisi, tarkust ja  mõistmist. Teise võimalusena tähendab uni, et peate oma negatiivse energia muutma millekski positiivseks.

NÕIAKUNST

Unes nõiakunsti nägemine tähendab sisemuses toimuvaid teatud muutusi. See võib tähendada ka seda, et keegi teie lähedal viibivaist inimestest manipuleerib teiega.

KRISTALLKUUL

Unes kristallkuuli nägemine kujutab kaitset. See võib tähendada ka reaalses elus mingit ebameeldivat olukorda, millele te ei suuda kuidagi lahendust leida.