Eri värvi ja kuju täringud numbrite ja täppidega hunnikus.
Paljud inimesed, kes näevad unenäos numbreid, kalduvad seda võtma kui võimalust lotopiletiga võita, sest peavad neid õnnenumbriteks.

Kui näeme unenägudes numbreid, on mitu võimalust, miks need numbrid tulevad. Olen avastanud, et enamiku numbriunede puhul seostub see tavaliselt numeroloogiaga seotud numbritega. Näiteks on number 8 sageli seotud materiaalse ja füüsilise maailmaga ning rikkuse ja küllusega. See võib teile unes ka öelda, et teil on vaja mõelda oma praeguse rahalise või füüsilise keskkonna peale.

Sageli ilmub unenäos arv, mis sümboliseerib konkreetset inimest või sündmust teie elus. Oletame näiteks, et näete unes numbrit 28 ja see on just teie sünnikuupäev või mõne teie lähedase sõbra või pereliikme sünnikuupäev. Meie unenägudes ilmuvad numbrid võivad olla ka mõne olulise sündmuse aasta. Näiteks kui näete unes numbrit 92, võib see olla viide millelegi, mis juhtus 1992. aastal.

Mõnikord näeme unes numbreid sportlase spordisärgil. See juhtub enamasti ainult siis, kui olete spordifänn ja veedate palju aega sporti vaadates. Näiteks kui näete und numbrist 12 ja armastate jalgpalli ning kunagi ei jäta ühtki lemmikmeeskonna mängu vahele, võib sellel olla mingi tähendus. Näiteks võib selle numbriga särki kandev mängija olla sümbol, mis aitab teil unenäost paremini aru saada.

Paljud inimesed, kes näevad unenäos numbreid, kalduvad seda võtma kui võimalust lotopiletiga võita, sest peavad neid õnnenumbriteks. Tavaliselt see siiski nii ei ole, kuid tasub mainida, et olnud üksikuid juhtumeid, kus unes nähtud numbrid ongi inimesele loteriivõidu toonud. Nagu alati, on hasartmängude mängimine inimeste isiklik otsus ja seda tuleks teha vastutustundlikult. Enne kui loteriid mängima tormate, veenduge, et numbrid ei tähendaks midagi muud ja kuulake oma sisetunnet.

Sageli kasutame numbreid, et oma elus millegi mõõtmiseks või kaalumiseks. Võime unes näha joonlauda numbritega, mõõdulinte, kaalusid ja muud tüüpi mõõtevahendeid. See võib tähendada unes, et teil on reaalses elus vaja rahulikult midagi kaaluda või enne mitu korda mõõta, kui otsuse langetate.

Teie unes nähtud igal numbril on tähendus. Nendest numbritest arusaamine on teile abiks, kui näete neid unes. Numbrid 1–9 on kõigi teiste numbrite ehituskivid, mida võime unes kohata. Näiteks number 1805 soovitab vaadata numbrite 1, 8 ja 5 tähendusi. Samuti peaksite vaatama selle täisnumbri tähendust. Näiteks kui liidate need arvud kokku, saate 14 ja kui need numbrid omakorda kokku liidate (1 + 4), saaksite 5. 

Number 1 tähendab sageli uusi algusi ja juhtimist. See võib tähendada ainulaadset ja mässulist olemust või iseseisvust ja iseseisvat olemist. Näiteks 11 nägemisel võib olla suurem tähendus, kuna arvatakse, et 11 sümboliseerib meie paljusid südamesoove ja hingetunge. Kui näeme unes või isegi ärkveloleku ajal korduvalt 11:11, on see meile saadetud märk sellest, et mõtleksime selle üle, mida meie hing oma ellu soovib.

Number 2 tähistab koostööd ja rahu. Sageli näeme numbrit 2 seoses suhete ja olukordadega, kus on vaja kompromisse teha.

Number 3 on sageli seotud loovuse, suhtlemise ja väljendusoskusega. Kui näeme unes numbrit 3, on see sageli märk sellest, et peame pöörama tähelepanu sellele, kuidas oma ideid edastame. Numeroloogias tõlgendatakse numbrit 33 sageli kui Meistrinumbrit – see on number hinge kõrgema tarkuse täielikuks kuulamiseks.

Number 4 on sageli number, mis unenägudes sümboliseerib jõudu ja kindlat alust, millele kõik muud asjad on üles ehitatud. See on maalähedane number, mis tähendab praktilist meelt ja vastutustundlikkust. See on number lojaalsuse ja usaldusväärsuse kohta. Number 4 võib tähendada ka fantaasia puudumist või rutiinist ja harjumustest lahti murdmist.

Number 5 on märk seiklushimulisusest, tujukusest, energilisusest ja julgusest. See on vabadust armastav number. Unes numbri 5 nägemine võib tähendada, et otsite uusi võimalusi. See võib olla ka sümbol spontaansele ja impulsiivsele tegutsemisele ning oma tegude tagajärgedele mitte mõtlemisest.

Number 6 tähistab kodu ja pereelu. See võib olla sümbol teie elus millegi poole kaldumisest. See unenägudes olev number resoneerub kasvatamise ja hoolimisega. See number sisalab endas hulga kaastunnet ja mõistmist. See võib tähendada ka unenägudes muret ja hirme.

Number 7 tähistab sageli eneserefleksiooni ning inimese tõeliste emotsioonide ja tunnete uurimist. See on arv, mis viitab puhkamisele ja taandumisele materiaalsest maailmast.

Number 8 puudutab sageli rikkust, äri ja füüsilist maailma. See on sageli number, mis tuletab meile meelde, et peaksime mõtlema selle üle, mis meie füüsilises elus toimub, või et on vaja oma majanduslikule osale elus tähelepanu pöörata.

Number 9 on sageli järelduste tegemise, lahenduse leidmise ja tsükli sulgemise sümbol. See võib tähendada ka keskendumist teistele inimestele ja kogukonnale, näiteks osalemist humanitaartegevuses.

Kõik need üksikud numbrid on kõigi suuremate numbrikombinatsioonide aluseks. Näiteks võib numbri 1208 omadusteks olla arvu 1, 2 ja 8 tähendus. Numeroloogias aga liidetakse need arvud kokku ja saadakse meistrinumber 11, sest 1 + 2 + 8 = 11. Kui teil on number 11, on sellel suurem kaal, kui lihtsalt number ühel.