õhk unes
Välisõhust une nägemine võib tähendada vabadust ja intelligentsust.

Kui teie uni hõlmab õhku, siis on selle unenäo selge sõnum see, et teil on piisavalt jõudu raskete aegade läbimiseks. Kui näete und, milles esineb unenäosümbolina õhk, tähendab see seda, et teil oleks vaja vaadata, kas teie elus on kõik tasakaalus.

Õhk on üks neljast peamisest elemendist maa, tule ja vee kõrval. Need elemendid peaksid olema tasakaalus. Kui näete und, mis on seotud õhuga, on see ilmselt teie alateadvuse vihje sellele, et peate tähelepanu pöörama oma elus sellele, kas seal ikka on kõik tasakaalus.

Välisõhust une nägemine võib tähendada vabadust ja intelligentsust. Uni õhu  puhumisest  tähendab, et olete kellegagi vaimselt seotud ja teie uni viitab sellele, et töötate loomingulist jõudu kasutades. Unes õhu sisse hingamine tähendab, et peate kaotama piiri vaimse maailma ja füüsilise vahel, kuna see on teie elustiili vajalik osa.

Kui teie unenäos on õhk suitsune, saastunud või kuidagi ebameeldiv, võib see vihjata sellele, et unenägu vihjab otseselt teie ideede ja vastuvõetud otsuste mõjule. Teises aspektis võib see uni tähendada, et pere ressursid on otsakorral ja inimesed üritavad teid toetada. Õhk ümbritseb kõike. Seetõttu tähistab see seda, et peate oma eesmärkide edukaks saavutamiseks mingi strateegia välja töötama.

Kui näete und, kus viibite lennukis ja tunnete õhuturbulentsi, näitab see, et ees on rasked ajad. Kuna meie elujõud jaguneb neljaks elemendiks – maa, õhk, tuli ja vesi, võib see unenägu näidata ka teie väärtusi ja seda, mida peate võib-olla lähitulevikus oma eesmärkide saavutamiseks ümber hindama või teistmoodi tegema.

Taevas värvi muutva õhu nägemine võib vihjata sellele, et teil võib tulevikus olla koduseid probleeme. Uni haiglas viibimisest ja hapnikumaskiga hapniku saamisest on märk sellest, et kardate tulevikku. Kuid ei maksa muretseda, kõik saab korda. Teie unes on õhk otseselt seotud teie teadlikkusega. Suitsuse või saastatud õhu hingamine pole hea märk.

Kuuma õhu sisse hingamine unenäos on negatiivne märk ja see võib viidata sellele, et teil võib tulevikus olla halbu äritehinguid. Õhu puhumine muusikainstrumenti, et mängida meloodiat või muusikat, tähendab, et on aeg lõõgastuda ja rahu saabub peagi teie ellu.

Unenägu konditsioneerist on positiivne märk. Kliimaseadme õhk tähistab vaikseid ja rahulikke aegu. Kui näete unes eset, mis sisaldab õhku või on õhku täis pumbatud nagu näiteks õhupall, vaadake selle tähendust eraldi.

Teie unenäos nähtud õhk võib viidata sellele, et teil on sellest kasu, eriti kui unes nägite selget ja rahulikku taevast. Üldiselt on õhu teemalised uned hea tähendusega ja neil on siiski positiivne enne. Siiski tasub alati kõik unes nähtud sümbolid meelde tuletada ja lahti seletada. Alles siis saate unenäo tegeliku tähenduse teada.

G. H. Milleri järgi kuulutab see unenägu ebasoodsat olukorda. Kui näete unes, et hingate kuuma õhku, avaldatakse teile survet ja suunatakse pahategudele. Kui tajute unes, et hingatav õhk on külm, viitab see vastukäivustele töös ja lahkhelidele peresuhetes. Kui õhu niiskus tundub teile ängistav, tabab teid mingi häda, mis kummutab teie optimistlikud tulevikuväljavaated.