õhupall unes
Kuumaõhupallis viibimise nägemine unes näitab, et on aeg oma depressioon ületada.

Unes õhupallide nägemine viitab armastuse otsinguil osaks saavatele pettumustele. Olukord teie elus võib võtta pöörde halvemuse suunas. Õhupallid esindavad ka ülbust ja ülepaisutatult head arvamust endast.

Uni, et teie või keegi teine õhupalli täis puhub, tähistab teie püüdlusi, eesmärke ja ambitsioone. Te kogete uut lootust.

Unes mustade õhupallide nägemine sümboliseerib depressiooni, eriti kui õhupallid laskuvad allapoole.

Unes taevasse tõusva õhupalli nägemine tähendab pettumust valmistavaid olukordi teie elus, millest te üritate kõrgemale tõusta. Te avaldate nii soovi nende eest põgeneda. Positiivses unenäos sümboliseerivad õhupallid pidusid. Peate oma sisemist last teadvustama.

Unes lihtsalt õhupalli nägemine sümboliseerib realiseerimata eesmärki või unistust. See võib esindada ka teie elu stresse. Surve mingis teatud aspektis võib teie jaoks olla liiga suur.

Kuumaõhupallis viibimise nägemine unes näitab, et on aeg oma depressioon ületada. Unenägu võib olla metafoor, mis näitab, et olete kaotanud oma olukorra või pinna jalge alt mingis olukorras või lahendamist vajavas probleemis. Teise võimalusena esindab see teie püüdlust täita mõned oma vaimsed vajadused. Te tunnete vajadust olla kellegi silmis ülendatud.

T. Maunoneni põhjal tähendab õhupalli unes nägemine, et suured unistused valmistavad teile pettumuse, ärge uskuge neisse. Kelleltki õhupalli saamine tähendab teile vaid tühje, asjatuid lubadusi. Kui annate unes ise kellelegi õhupalli, ei ole te ilmselt kavatsenudki oma lubaduste järgi tegutseda.

G. H. Milleri järgi kaasnevad õhupalli unes nägemisega lootused ja ebaedu. Igasugune äritegevus väheneb. Kui näete unes, et tõusete õhupalliga kõrgustesse, saadab teie reisi ebaõnn.