õmblusmasin unes
Õmblusmasina nägemine unes võib tähendada seda, et säästmine aitab teil rasked ajad üle elada.

Õmblusmasina nägemine unes tähendab seda, et säästmine aitab teil rasked ajad üle elada. Peate oma kulutused üle vaatama ja olema edaspidi kokkuhoidlikum.

Unenägu, kus parandate õmblusmasinat, tähendab, et peate teistele lootma jäämise asemel olema iseseisvam.

Kui näete unes, et saate endale õmblusmasina või keegi kingib selle teile, viitab see suurenenud eneseusule oma võimesse luua midagi uut ja kasulikku.

Õmblemine

Unes õmblemise nägemine viitab sellele, et proovite teistega hästi läbi saada. Võib tekkida olukord või suhe, mis vajab parandamist. Võib-olla loote uue minapildi ja omandate uue hoiaku.

Teise võimalusena esindab õmblemine viljakust, kasvu ja emotsionaalset küpsust.

T. Maunoneni põhjal sümboliseerib õmblemine unes perekonda. Käsitsi õmblemine märgib, et teil on hästi arenenud oskus asju ajada ja oma perekonda koos pidada. Õmblemine sümboliseerib üldiselt teie oskusi. Õmblusmasin ütleb, et saate oma sugulastelt abi.

Kui näete unes, et lasete endale riideid õmmelda, tähendab see, et unistate reisimisest, kuigi teil ei ole selleks praegu rahalisi võimalusi.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab õmblusmasina nägemine kasu ning võitu käsitöö tegemises. Õmblemine – töö ja toimetuste kordasaamist.