pannkook unes
Pannkoogid unes tähistavad seda, et naudite turvalist pereelu, nostalgilisi kogemusi, rõõmsameelsust ja optimismi.

Unes pannkookide valmistamine või söömine tähistab rahuldust ja naudingut teie praeguses olukorras. Teil on hea olla ja leiate lohutust elu lihtsatest asjadest.

Unenägu pannkookidest võib tähistada ka teie ärkveloleku olukordi, kus teie või keegi teine ​​üritab end turvaliselt tunda. Naudite turvalist pereelu, nostalgilisi kogemusi, rõõmsameelsust ja optimismi. Elu nautimine ilma viha, riski ja ohuta. See tähendab, et püüate näha milleski ainult head või hoiate end kõrvale ohtlikest olukordadest. Midagi, mis julgustab teid negatiivseid mõjusid eirama. Püüate tahtlikult ja teadlikult vältida midagi ohtlikku või ebameeldivat. See võib olla ka teiste inimeste soovitus keskenduda rohkem ohutusele, optimismile ja pereelule. Püüate elust rohkem rõõmu tunda.

Negatiivses unes võivad pannkoogid peegeldada liigset turvalisuse nautimist teie sotsiaalse seisundi või edu kahjuks. Eelistate nautida perega kodus olemist, sest ei usu, et suudaksite maailmas teistega võistelda või midagi korda saata ja saavutada.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab pannkoogi nägemine haigust. Pannkookide söömine paranemist. Sooja panni nägemine harmoonilist paarisuhet või maiast külalist.

T. Maunoneni järgi tähendab pannkoogipanni nägemine, et teie juurde tuleb külla lapsi kauge maa tagant. Toiduvalmistamiseks mõeldud pann annab märku, et muretsete mingi tühiasja pärast. Pannkoogipanni pesemine viitab sellele, et te ei peaks teiste mõtteid tühiseks pidama.

Pannkook ei tähenda aga unes head, sest see annab teada et teie asjad edenevad halvasti. Pannkookide söömine unes tähendab, et saate tehtud tööst rõõmu tunda.