Kaks vana aasia naist  istuva jões kivi peal ja pesevad seal pesu.
Kui näete unes pesunaist või olete ise pesunaine, siis tähendab see seda, et vajate oma praeguses tegevuses kellegi abi.

Kui unes ennast pesete, näitab see, et olete uhke oma sotsiaalse staatuse ja isiklike ettevõtmiste üle. Võite isegi saada teatud tunnustust ja saavutada prestiiži.

Teise võimalusena tähistab uni õnnetute kogemuste või tähelepanuta jäetud emotsioonide puhastamist teie elus. Olete valmis elus uue alguse tegema.

Kui pesete unes jalgu, näitab see, et olete valmis oma elus suuri muutusi tegema.

Unenägu, kus pesete käsi, viitab sellele, et teil on mingi murettekitav probleem, mille peate läbi töötama. Teise võimalusena vihjab unenägu sellele, et te ei soovi võtta mingi asja eest vastutust. Peate lahti laskma vanadest emotsioonidest ja varasematest suhetest. On aeg saada lahti oma elus valitsevast negatiivsusest.

Uni, kus pesete oma autot, viitab sellele, et teie probleemid mööduvad varsti. Olete valmis omaks võtma uue värske ilmavaate ja suhtumise.

Pesumasin

Pesumasina nägemine või unenäos selle kasutamine viitab sellele, et peate lahendama mineviku probleemid. Teil on vaja seda selleks, et saaksite alustada uuesti puhtal lehelt.

Pesulaud

Unes pesulaua nägemine või selle kasutamine viitab raskele tööle. Tunnete end emotsionaalselt või füüsiliselt tühjana.

Pesunaine

Kui näete pesunaist või olete unes ise pesunaine, siis tähendab see seda, et vajate oma praeguses tegevuses kellegi abi. Peate nõustuma teile pakutud abiga. Pidage meeles, et te ei saa ega jõua alati kõike ise teha ja mõistlik on vahel teist abi paluda.