Politsei tähendus unenäos.
Kui näete korduvalt unenägusid, kus olete politseinik, siis võib see tähendada, et teie varasemad teod tekitavad teis süümepiinu.

Politsei nägemine unes sümboliseerib struktuuri, reegleid, võimu, autoriteeti ja kontrolli. Peate oma hoolimatule käitumisele punkti panema, muidu jõuab seadus teile järele. Teise võimalusena viitab uni ebaõnnestumisele oma kohustuste ja kohuse täitmisel.

Kui unes näete, et politsei on teid arreteerinud, näitab see seda, et tunnete end milleski süüdi ja seksuaalselt või emotsionaalselt vaoshoituna. Unenägu võib olla ka metafoor, et tunnete end millegi pärast arana või kardate midagi.

Kui olete unenäos ise politseinik, tähistab see teie moraalitunnet ja südametunnistust. Unenägu võib teid suunata sirgjoonelisele ja ausale teele. Kui näete korduvalt unenägusid, kus olete politseinik, siis võib see tähendada, et teie varasemad teod tekitavad teis süümepiinu. Mõelge hoolega oma käitumisele ja tegevusele politseinikuna ning tõlgendage see ena jaoks lahti.

Kui te unes jälitate kahtlusalust, siis näitab see, et teie ulakas ja kaval külg on vastuolus teie moraalinormidega. Kui unenäos olete salapolitseinik, tähendab see seda, et lähete vastuollu oma südametunnistusega.

Unenägu, kus teil on raskusi politseiga ühenduse võtmisega, viitab sellele, et peate mingis olukorras oma autoriteeti veel tõestama. Peate võtma juhtimise enda kätte ja kindlalt olukorra lahendama.

Uni sellest, et põgenete politsei eest, tähendab, et keeldute oma tegude tagajärgedega silmitsi seismast. Samuti näitab see, et keeldute tunnistamast ja järgimast teatud reegleid.

Vanades unenägude seletajates tähendab politsei nägemine kahjukannatamist ettevaatamatuse pärast.

Hindman Milleri põhjal tähendab see, kui näete unes, et politsei soovib teid vahistada mingi kuriteo pärast, mida te pole sooritanud, märki sellest, et seljatate vaenlased. Kui aga vahistamiseks on põhjust, siis võib järgneda teil ebaõnnestumiste jada.

T. Maunoneni põhjal tähendab politsei unes nägemine rahu sõlmimist mingis konfliktis. Kui olete ise unes politseinik, tähendab see, et lähikonnas on oodata ebameeldivusi.

Kui politseinikuna esineb keegi tuttav ja te vestlete temaga unes, tuleb seesama inimene teile appi ka tegelikkuses mingi raske olukorra ületamisel. Politseijaoskond tähendab, et tullakse kontrollima mingeid dokumente või tuleb teil kellegi kaitseks sõna võtta. Politseijaoskonna arestikambri nägemine tõotab teile tagatud turvalisust. Politseiauto annab teada, et otsite abi ametiisikutelt.

Politseiülem unenäos ennustab, et teile tuleb külla tähtis inimene. Politseiniku kumminui tähendab, et teie kartused on asjatud. Politseiniku vile on märk, et teie kohta räägitakse alusetuid jutte. Politseiohvitseri nägemine tähendab, et teil tuleb vestelda ametiisikuga.

Politseiauto

Unes politseiauto nägemine viitab sellele, et abi on teie jaoks teel. Võite reaalses elus kogeda sisemist segadust ning vajate sellest väljatulemiseks abi ja sekkumist.

Politseilint

Politseilindi nägemine unes tähendab kaitset teie alateadvuse eest. Miski takistab teie süvenemist. Teise võimalusena sümboliseerib uni mingit piirangut või takistust.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Politsei 1. seadusi, eriti universaalseid ehk vaimseid seadusi. 2. kedagi, kes püüab korratust kontrolli alla saada. 3. mundris politseinik – vaimne seadus; erariides politseinik – seadused tõlgendatuna just inimtasandilt, Jumala seadused .

Muud võimalused: 1. pärssimised. 2. südametunnistus. 3. kõrgemad, kaitsejõud. 4. karmaseadus.