Prügihunnik lagunenud vana maja  põrandal.
Kui märkate oma unenäos prügi ja teil on selle suhtes kas positiivsed tunded või te ei tunne üldse midagi, siis pääsete raskustest ja ebameeldivatest hetkedest.

Osades vanades unenägude seletajates sümboliseerib prügi unenägija ärkveloleku ajal esinevat energiapuudust. Selle unenäo sõnum on, et teil tuleks oma elus otsida kohti ja asju, mis panevad teie energia lekkima.

Prügi võib viidata ka teie ootamatule rahalisele edule. Kui teil on unenäos halb tunne prügi nähes, pole see hea märk ja võib viidata lubaduste rikkumisele. Kui märkate oma unenäos prügi ja teil on selle suhtes kas positiivsed tunded või te ei tunne üldse midagi, siis pääsete raskustest ja ebameeldivatest hetkedest.

Milline on unes nähtud prügimäe tõlgendus? Mitmel viisil ilmnevad jäätmed on unenägudes üsna tavalised. Prügiveoga seotud une tähendus on seotud mingisuguse probleemi eemaldamisega teie elust. Prügi kujutab unenäos probleeme teie elus. Prügi võib sümboliseerida ka teid ennast, teie psüühilist seisundit, millele leiate tähenduse siis, kui olete tõlgendanud ka kõik teised unenäos nähtud elemendid. Prügimäel viibimine võib viidata sellele, et suudate enda elus probleemidest üle olla.

Musta prügikoti nägemine unes sümboliseerib teadvustamata meeli. Kuna kott oli tume ja läbipaistmatu, võib see viidata sellele, et võib-olla püüate mõnda olulist probleemi oma elust välja tõrjuda. Prügikott võib sel juhul tähendada ka süütunnet või tõsiasja, et vajate lihtsalt aega asjade selgeks mõtlemiseks.

Valge prügikott unenägudes võib osutada ka vajadusele ennast paremini väljendada. Sageli ilmnevad seda tüüpi unenäod siis, kui te midagi endas hoiate. Omaenda prügikoti nägemine, mida ise kodus tavaliselt kasutate, võib olla viide probleemidele teie kodus. Prügikoti nägemine võib olla unenäos üsna ebatavaline ja seda võib olla keeruline lahti mõtestada, kuid tavaliselt peegeldab see asjaolu, et teil on praegu raske kellegagi suhelda.

Unes prügi söömine võib olla seotud kodutuse tundega või sellega, et te ei saa endale piisavalt mugavusi lubada.

Unes prügi ära viskamine viitab ärkvelolekus tunnete, emotsioonide ja probleemide vabastamisele. Unenäos prügi ära viskamine näitab veel, et te võite tunda end ülekoormatuna. See sümbol tähistab kõikidest viimasel ajal tekkinud probleemidest vabanemist.

Mida tähendab unes prügiauto nägemine? Prügiauto kui sümbol on seotud juhtimisega. Võib-olla soovite oma suhtes partnerit liigselt kontrollida ja enda soove peale suruda? Kuna prügiauto on ka transpordivahend, võib see osutada teie egole ja sellele, et kaalute elus teatud samme. Unes nähtud prügiveok võib näidata, et teie kaalutav käik ei pruugi hästi sujuda ega õnnestuda.

Unes nähtud prügi tähendab veel, et raisatakse ressursse. Prügi sümboliseerib teavet, mida tuleb ärkveloleku ajal töödelda. Sõnum võib viidata ka vaimsele prügile, mitte tegelikule. See tähendab, et peaksite andma endale rohkem aega vaimsete asjadega tegelemiseks ja rohkem tähelepanu pöörama iseenda isiksuse arendamisele.

Uni omaenda prügist, tähendab seda, et teie rikkus võib suureneda. Prügi leidmine viitab sellele, et teete ärkveloleku ajal olulise ja väärtusliku avastuse. Unes prügi kogumine tähendab, et kõik, mida te parasjagu teete, on teie jaoks mõttetu ja seetõttu ei saavuta te sellega mingit edu. Kui astute prügist üle, tähendab see, et peaksite mõned oma vanad mõttemallid asendama uute ja värskete mõtetega.

Head tunnet tekitanud unenäod prügist tähendavad teie vara suurenemist. Halba enesetunnet tekitanud prügi aga seda, et teid võidake alusetult milleski süüdistada ning peate toime tulema teiste kadedusega, mis on teie vastu pööratud ja tuleb erinevatest allikatest.

Teine oluline unenäos ilmuv sõnum seoses prügiga on see, et on hea aeg oma vaimsest prügist vabaneda. Prügihunnikud viitavad sellele, et peate hakkama saama sotsiaalsete konfliktidega, mis mõjuvad teile halvasti. Unes nähtud prügi võib viidata ka ajutisele vaesusele. Unes prügi laadimine tähendab laimu. Loomade prügi nägemine viitab küllusele. Teie unenäos olevad prügihunnikud näitavad, et saate raha, kui aga näete end prügist läbi kõndimas, kogete rahulolematust.

Teie unenäos olevad prügihunnikud võivad tähendada sotsiaalsel ja professionaalsel tasandil suurt ohtu, kuid kui prügi on ilusti sorditud, edenete hästi ja teil on elus ees ootamas küllus. Uni prügikastist viitab sellele, peate vastutama teiste inimeste eest. Unes nähtud prügila ennustab ebameeldivaid suhteid vastassooga. Uni haisvast prügist võib tähendada ka seda, et tunnete end praegu üsna ebasoodsas seisus olevat. Kui te näete sellist und, peaksite oma tunnetes selgust saama, läbi viima suurpuhastuse ja ära viskama kõik ebavajaliku.

Kui unes koristate prügi, viitab see sellele, et teete valesid oletusi ja järeldusi. Unes prügiveoauto nägemine viitab sellele, et varsti juhtub midagi, mis võimaldab teil vabaneda asjadest, mille eest olete soovinud juba pikka aega põgeneda. Unes nähtud prügi tähendus puudutab üldiselt vaimseid probleeme või situatsioone. Lahtise prügi nägemine tähendab elus ette tulnud probleemidest vabanemist.

Mida tähendab prügi taaskasutusest une nägemine? Taaskasutus on seotud vaimse arengu ja uuenemisega. Taaskasutus on kõigi teadvuses olevate teadlike asjade aktsepteerimine, armastus, julgustamine ja ka andestamine. Prügi ringlusse võtmine on keskendunud taastootmisele. Tegelikult võib see tähendada ka seda, et te olete ilma jäetud vaimsest toidust. Võib-olla on näiteks keegi teid ärkveloleku ajal liigselt kontrollinud ning olete seetõttu pärsitud. Uni taaskasutusest näitab, et peate võtma aega taastumiseks.

T. Maunoneni järgi tähendab prügi silmas soovitust mõelda oma käitumise üle järele. Prügikühvli nägemine aga tähendab, et teete õigesti, kui lükkate tagasi küllakutse.

Gustavus Hindman Milleri põhjal tähendab prahi unes nägemine seda, et teil on oma asjatoimetuste tegemise või korraldamisega raskusi. Kui aga näete suures koguses jäätmeid, siis võib see viidata seltskondlikule skandaalile või ebasoodsatele asjaoludele. Kui naine seda unes nägi, siis võis see tähendada tema mahajätmist armsama poolt või väljavalitu halvakspanu.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Prügi häiritust ja lõtvust elus.
Muud võimalused: 1. väheväärtuslikud ideed. 2. Eemaldamist vajavad füüsilise keha toksiinid või jääkained.