Pudel unes.
Unes pudeli nägemine viitab sageli sellele, et hoiate oma tundeid enda sees peidus.

Unes pudeli nägemine viitab sellele, et hoiate oma tundeid enda sees peidus, mitte ei väljenda neid. Pudelis olev sisu esindab teie kogetud emotsioonide olemust.

Püüdke meenutada, kas pudel teie unenäos oli klaasist või plastmassist, oli see tühi või täis.

Plastikpudel viitab tavaliselt millelegi võltsile, samas võib see olla ka vihje vastupidavusele. Klaasist pudel vihjab vajalikele asjadele.

Šampanjapudel näiteks viitab teie suhtlemisvajadusele, jõukusele ja rikkusele; veinipudel lõbustustele, meeldivale ja kergele õhkkonnale ning seksuaalsusele; mürgipudel aga tähistab kurje mõtteid.

Veepudel viitab taassünnile, puhtusele, tervenemisele, uuenemisele. Veepudeli nägemine või unes selle kasutamine näitab, et hoiate oma lootusi millegi suhtes kõrgel. See tähendab ka vaimset uuenemist ja noorenemist.

Kui veepudel on tühi, tähendab see seda, et olete millestki ebavajalikust liiga kaua kinni hoidnud. Teise võimalusena näitab tühi veepudel teie elus vaimsuse puudumist. See võib tähendada ka seda, et olete kõik oma sisemised ressursid ja jõuvarud ammendanud. Seal on tühjus, mida te pole suutnud täita.

T. Maunoneni järgi tähendab täis pudeli unes nägemine, et midagi head ootab teid ees. Tühi pudel aga ennustab kodust tüli. Katkine pudel märgib konflikte õdede-vendade vahel. Mingisugust alkoholi sisaldav pudel sümboliseerib abielutüli ja viinapudeli nägemist peetakse tihtipeale halva ilma endeks.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendavad katkised pudelid kahju, riidu ning pahameelt. Pudeleid kandma – rõõmsaid hetki. Terved pudelid tähendavad õnne ja rahu.

G. H. Milleri põhjal tähendab unes pudelite nägemine head siis, kui nad on läbipaistva vedelikuga täidetud. Suhetes ületate kõik takistused ja jõuate soodsa kokkuleppeni. Kui pudel on tühi, tuleb teil endal pahaendelisest olukorrast välja võidelda.

Pudelihari

Unes pudeliharja nägemine või kasutamine viitab emotsionaalsele puhastusele. Emotsioonide allasurumise asemel peate neid väljendama hakkama.