Rahakott, millest paistavad välja 500-eurosed.
Kui leiate unenäos rahakoti, esindab see teie uuenenud olemust ja värsket enesetunnet.

Unes rahakoti nägemine või kandmine tähistab saladusi, soove ja mõtteid, mida hoitakse ja valvatakse hoolikalt. See sümboliseerib teie identiteeti ja minatunnet. Mõelge ka rahakoti seisundile, oli see katkine ja äärtest narmendav või ilus ja terve. See näitab teie praegust seisundit ja tundeid.

Unenägu, kus kaotasite oma rahakoti, tähendab võimu ja kontrolli kaotamist. Võimalik, et olete kaotanud kontakti oma tegeliku identiteediga. Uni, kus kaotasite oma rahakoti, kuid leidsite hiljem selle sees olnud sisu, tähendab seda, et kõige olulisem on see, mis on teie sees. Peate rohkem keskenduma mitte välimisele poolele, vaid sisule.

Kui aga leiate unenäos rahakoti, esindab see teie uuenenud olemust ja värsket enesetunnet.

Tühja rahakoti nägemine unes tähendab ebakindlust või haavatavust.

Kui unes näete, et keegi annab teile uue rahakoti, tähendab see seda, et teie teele saabub mingi õnnelik juhus. Teise võimalusena sümboliseerib uus rahakott unenäos teie jaoks uut algust. On aeg millegagi uuesti alustada ja võtta omaks värske ning uus ellusuhtumine.

Vanades unenägude seletajates tähendab tühja rahakoti unes nägemine muret ja vaeva. Täis rahakott – raha väljaandmist. Rahakoti leidmine – õnne ja rahutut meelt segamini. Rahakotti leidma, mis tühi – õnne loosivõtmises. Rahakoti kaotamine võib tähendada ka peatset abielu.

T. Maunoneni järgi tähendab tühja rahakoti nägemine unes teadet kitsastest aegadest. Aga kui rahakotis on metallraha, tekitab teis pahameelt mingi asjatu ost. Kui rahakotis on paberraha, võite proovida õnne rahamängudes.