Raudtee tumedate pilvede ja loojuva päikese taustal.
Unes raudtee nägemine tähendab, et olete endale seatud eesmärkide saavutamisel distsiplineeritud.

Unes raudtee nägemine tähendab, et olete endale seadnud eesmärgid, mida saavutada. Teie edasiliikumine on aeglane, aga järjekindel ning püsiv. Oma eesmärkide saavutamisel olete hästi distsiplineeritud.

See võib tähendada ka seda, et olete oma mõtlemises liiga jäik. Võibolla on teie reaalsees elus olev suhe muutunud liiga üksluiseks või monotoonseks. Mõnikord peate n-ö teelt välja sõitma ja uurima ka teisi võimalusi.

Raudteel takistuse nägemine viitab takistusele reaalses elus, mis ei lase teil oma eesmärke saavutada. See võib tähendad ka seda, et olete kaotanud hea võimaluse ega suuda oma eesmärke seetõttu saavutada.

Unes üksi mööda raudteed jalutamine tähendab, et lähete teele, mida teised on teile ette pannud. Teete seda, mida teised tahavad või ootavad, aga mitte seda, mida ise sooviksite teha. See võib tähendada ka üleminekufaasi valelt teelt õigele teele.

Vanades unenägude seletajates tähendab raudtee unes nägemine kaugeid külalisi, pikka reisi. Mõnikord ka rutulist edenemist töödes ja tegemistes.

Raudtee ülesõidukoht

Unes raudtee ülesõidukoha nägemine sümboliseerib ajutisi tagasilööke oma eesmärkide saavutamisel. Eriti siis kui tõkkepuu on all. Kui tõkkepuu on üleval, tähendab see seda, et olete oma elus teatud takistused suutnud juba ületada. Te ei lase mitte kellelgi oma eesmärkide saavutamist takistada.