Rebane magamas kerratõmbunult kännu otsas.
Unes nähtud rebane võib sümboliseerida ka teie ärkveloleku ajal kedagi, kes on kelm ja käitumiselt alatu.

Unes rebase nägemine kujutab endast mõistmist, nutikust, kavalust ja leidlikkust. Võib-olla ütleb unenägu teile, et peate oma ärkveloleku elus neid omadusi rohkem eksponeerima või väljendama. Või peate varjama oma mõtteid ja olema mingis olukorras diskreetsem. Rebane võib sümboliseerida ka teie ärkveloleku ajal kedagi, kes on kelm ja käitumiselt alatu.

Teise võimalusena tähendab rebase nägemine unenäos eraldatuse või üksinduse perioodi. Peate võtma endale aega, et mõelda mõne teema üle või oma elu üle järele. Unenägu võib olla ka metafoor kellegi jaoks, kes on oma olemuselt sarnane rebasele.

Kui näete unes, et rebane lendab teie aknasse, tähendab see, et peate olema ettevaatlik nende suhtes, keda usaldate. Keegi teie ärkveloleku elust ei ole heade kavatsustega.

Vanades unenägude seletajates tähendab rebase unes nägemine kavala ning kelmi inimesega kokkupuutumist. Rebase püüdmine ja ta kättesaamine – pettuse ja petiste avalikuks tulemist. Rebase laskmine – õnnetuse õnnelikku möödumist. Rebasehammustus – suurt tüli.

REBASEKRAE

Kui näete unes rebasekraed, siis võib see tähendada, et püüate midagi varjata või teiste eest kaitsta. See võib tähendada ka seda, et olete mingis olukorras külm või võlts ja valelik.