Rott unenäos.
Rotid unenäos peegeldavad teiste inimeste valetamist, petmist i varastamist.

Roti unes nägemine väljendab nii inimesi, olukordi kui ka alatut käitumist. Rotid peegeldavad teiste inimeste valetamist, petmist, varastamist või tagant torkimist.

Võimalik, et see vihjab sellele, kuidas midagi teiste eest varjatakse või teil on probleeme kellegi usaldamisega.

Surnud rotid unes võivad tähendada ebaausaid või petlikke inimesi, kes on teolt tabatud või karistatud.

Sinine rott unes tähistab inimesi, keda ei saa usaldada või olukordi, kus tuleb usalduse saavutamiseks palju vaeva näha.

Valge roti unes nägemine võib tähendada petlikku või alatut käitumist, mis on ette võetud hea eesmärgi saavutamiseks. Valetamine või petmine mingis olukorras hea eesmärgi nimel.

Muidugi tuleb kõik ülejäänud üksikasjad ja sümbolid, mida unes nägite, samuti lahti seletada ja sellest alles siis tervikpilt kokku panna. Ainuüksi üks unenäosümbol ei aita teil unenägu täielikult ja tõeselt tõlgendada, arvestada tuleb kõikide aspektidega, ka tunnetega, mis teid unes valdasid. Näiteks, kus te rotti nägite; olite te unes üksi; kas oli päev või öö; kas tundsite hirmu või jälestust või jättis roti nägemine teid üldse ükskõikseks. Tähelepanu tuleb pöörata kõigile unes nähtud üksikasjadele.

Vanades unenägude seletajates tähendab roti unes nägemine pahandust, tüli ja riidu. Rottide püüdmine – võitu vaenlase üle.