Seened unenäos.
Seente nägemine unenäos tähendab ebatervislikke naudinguid ja ebamõistlikke otsuseid ärkveloleku ajal

Seente nägemine unenäos tähendab ebatervislikke naudinguid ja ebamõistlikke otsuseid ärkveloleku ajal. Liiga kiiresti ja kergelt kätte tulevad asjad kipuvad sama kiiresti kaduma. Õppige hindama asju, mis teil on. Teise võimalusena sümboliseerivad seened kasvu vaatamata raskustele ja raskele ajale.

Uni, kus sööte seeni, tähendab teie juhtimisvõimet. Teil on palju jõudu ja jaksu.

Unenägu metsas seente korjamisest või kogumisest viitab potentsiaalselt kahjulikule olukorrale või suhtele. Võib-olla väljendate kahtlust mõnes uues ettevõtmises, suhetes või olukorras.

Uni, kus seened kasvavad ja paljunevad suus, viitab negatiivsetele emotsioonidele, mis sõna otseses mõttes kasvavad ja laienevad teie alateadvuses. Teil on kalduvus hoida oma tundeid enda sees ja peate leidma produktiivse viisi nende väljendamiseks enne, kui see kontrolli alt väljub.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab seente unes nägemine võitu vaenlase üle. Seente söömine – pikka iga. Seente korjamine – raha leidmist.

T. Maunoneni põhjal tähendab seenemetsa nägemine unes, et teil on ees salapärane kohtumine.

G.H. Milleri põhjal tähendab unes seente nägemine haiglaslikke ihasid ja rumalat, kiirelt ülepeakaela rikastumise püüdu, sest see varandus võib kuluda vaid kohtukuludeks ja edevateks naudinguteks. Kui näete, et sööte seeni, siis tähendab see alandust ja häbiväärset armastust. Kui noor naine näeb unes seeni, viitab see sündsust trotsivale naudinguihale.