Punastest tellistest laotud müür.
Uni, kui hüppate üle seina, viitab sellele, et suudate raskete takistustega silmitsi seista ja tõkked oma elus hõlpsalt ületada.

Unes seina nägemine tähendab piiranguid, takistusi ja piire. Teie arengut pidurdab mingi takistus. Teise võimalusena näitab sein, et olete oma vanade harjumuste ja mõtteviisiga liiga harjunud. Tunnete end ummikus olevana. Kui näete und seintel olevast verest, siis on see omamoodi hoiatus. Ärkvelolekus võib tekkida mingisugune olukord, millega peate silmitsi seisma. Te ei saa seda enam vältida.

Uni, kui hüppate üle seina, viitab sellele, et suudate raskete takistustega silmitsi seista ja tõkked oma elus hõlpsalt ületada.

Uni, kus müüri lammutate, näitab, et murdute oma elus olevatest takistustest ja ületate oma piirangud. See tähendab ka, et soovite teatud vabadust ja iseseisvust. Kui näete seina lagunevat, viitab see sellele, et olete oma probleemidest kõrgemale tõusnud ja tõkked ületanud.

Uni, kus ehitate seina, viitab halbadele suhetele või lapsepõlvetraumadele. Üritate teisi endast eemal hoida, kartes uuesti haiget saada. Teise võimalusena näitab unenägu, et olete oma piirangutega nõustunud.

Uni,  kus teid visatakse või lastakse millegagi läbi seina, tähendab seda, et peate sõna otseses mõttes julgust koguma ja lõhkuma need seinad, mille olete enda ümber ehitanud.

Unenägu, kus majal pole seinu, tähendab privaatsuse puudumist. Teile tundub, et kõik vaatavad teie ettevõtmisi.