Sild unenäos.
Unes nähtud sillad tähistavad üleminekuperioodi teie elus.

Silla ületamine unes tähendab olulist otsust või kriitilist ristmikku teie elus. See otsus, mille vastu peate võtma, võib osutuda positiivseks muutuseks, mis on täidetud horisondil terendava jõukuse ja rikkusega.

Sillad tähistavad üleminekuperioodi teie elus, kus liigute uude etappi. Kui sild viib üle vee, viitab see sellele, et teie üleminek saab olema emotsionaalne. Kui kukute sillalt alla vette, siis tähendab unenägu, et lasete emotsioonidel end tagasi hoida ja takistate ise edasiliikumist. Teise võimalusena võib sild näidata, et proovite ühendada või liita kaks asja omavahel.

Uni varisenud sillast näitab, et te ei tohiks praegu oma elus suuri muudatusi kavandada. Selleks ei ole hetkel eriti soodne aeg.

Silla kokkuvarisemise nägemine unenäos tähendab, et olete maha maganud või lasknud käest olulise võimaluse.

Vanades unenägude seletajates tähendab silla unes nägemine ettevõtmise kordaminekut, uut eluetappi, rikkust ja rõõmu. Sillalt kukkumine – hoiatus, et oma ettevõtmise pooleli jätaksid. Silla sissekukkumine – suurt õnnetust. Sillast üleminek – rasket tööd. Silla ehitamine – pikka teekonda.