Sõdur unenäos.
Kui näete unes, et olete sõdur, tähendab see distsipliini ja teie jäika olemust või paindumatust.

Kui näete unes, et olete sõdur, tähendab see distsipliini, jäikust ja teie hoolimatut suhtumist teistesse. Sunnite oma tundeid või arvamusi teistele liiga jõuliselt peale.

Teine tähendus on see, et valmistate end ette mingil teemal oma tõekspidamisi, arvamusi või  väärtusi kaitsma või millegi eest võitlema.

Kui näete unes, et olete endine sõdur, tähendab see teie võimekust otsuseid langetada ja teie strateegilist mõtteviisi. Võimalik, et peate muutma oma lähenemist eesmärgile, mille ole endale seadnud.

Vanades unenägude seletajates tähendab sõduri unes nägemine palju kurvastust, igavust. Kui sõdurid teid taga ajavad – rahutut meelt ja kurvastust. Vigastatud sõdur – rahus elamist. Sõdurite õppusi pealt vaatama – hoolsatele ning usinatele kindlat kasu, aga laiskadele tühja lootust ja pettust. Vana sõdur – tühja tööd ja vaeva.

SÕDA – pahandust sõprade ja sugulaste vahel, tüli ja riidu. Sõtta minek või sõjas olemine – peatset otsust ebameeldivais asjus.

Hindman Milleri põhjal tähendab marssivate sõdurite unes nägemine skandaalsete liialduste perioodi, ent samas edutatakse teid kõrgemale ametikohale. Kui näete haavatud sõdureid, viitab see teiste ebaõnnele, mis ka teie ärile halvasti võib mõjuda. Teie kaastunne on suurem kui otsustusvõime. Kui näete unes, et olete ise hinnatud sõdur, siis õnnestub teil oma ideaalid teoks teha. Kui naine näeb unes sõdureid, ähvardab teda halb kuulsus.