Loojuva päikese kumas värviliseks värvunud taevas.
Kui näete unes värviküllast taevast, siis see tähistab romantikat.

Unes selge sinise taeva poole vaatamine tähistab lootust, võimalusi, loovust, rahu ja sõnavabadust. Kui taevas on pilves ja sünge, siis ennustab see kurbust ja vaeva.

Rohelise taeva nägemine unes sümboliseerib suuri lootusi. Taeva kummaline värv aitab sellele hetkega tähelepanu juhtida. Roheline värv ja taevas ise esindavad mõlemad lootust, loodust või loovust. Nii et need on omadused, millele peate keskenduma. See näitab ka positiivset väljavaadet ja õitsvat tulevikku.

Unes punase taeva nägemine kujutab endast ähvardavat ohtu. Teise võimalusena viitab see sellele, et midagi on lõppemas. Kui taevas on valge, siis sümboliseerib see soove. Kui unes näete värviküllast taevast, siis see tähistab romantikat.

Uni, kus taevas justkui langeb või vajub allapoole, tähistab teie hirmu tundmatu ees. Tunnete, et teie lootused ja unistused on purustatud. Võib-olla olete olnud liiga idealistlik ja unenägu on katse tuua teid tagasi reaalsusesse.

Unenägu, kus midagi taevast alla kukub, tähendab teie pessimistlikku suhtumist. Te võite kaotada mingis elulises olukorras perspektiivi. Kui taevast kukkuv objekt läheneb ja teile langeb tema vari, siis see näitab, et olete oma elus mingi olukorra suhtes teadmatuses või segaduses ega tea, mida edasi teha. Teil on vaja milleski selgusele jõuda ning muuta oma senist vaatenurka olukordadele ja asjadele elus.

Uni, et taevas vajub allapoole ja puudutab teie maja katust, viitab sellele, et võite oma lati ja eesmärgid seada liiga madalale. Võib-olla alandate oma standardeid.

Teise võimalusena võib uni, kus taevas puudutab teie katust, tähendada vaimset juhendamist või vaimsele teele asumist.