Tähed unes
Uni paljudest vilkuvatest tähtedest viitab sellele, et teid võib ees oodata edutamine ja palgatõus.

Tavaliselt peetakse tähti sõpruse sümboliks. Uni tähistaevast või säravatest tähtedest viitab sellele, et teie unistus või soov saab peagi teoks. Unenägu tähtedest toob teile õnne ja viitab võimalusele, et peagi saate nautida rikkust ja kuulsust. Samuti tähendab see, et saate väga rikkaks.

Kui nägite unes äärmiselt säravat tähte või sädelevaid tähti, siis tähendab see, et lõpetate mõne sõbra abi ja julgustusega raske ülesande või saavutate oma esialgsetest ootustest kõrgema eesmärgi.

Haigete inimeste jaoks tähendab uni sädelevatest tähtedest, et lähitulevikus taastute oma haigusest ja saate sellest võitu.

Uni nõrgalt või tuhmilt paistvatest tähtedest viitab rikkusega saabuvale õnnele.

Uni korraks vilksatavatest tähtedest viitab edule, kuid see ei tule nii kiiresti, kui ootate.

Unenägu kuuvalgel taevas säravatest tähtedest näitab, et alistate rivaali. Abielus naiste jaoks viitab uni harmoonilisele ja õnnelikule abielule. Vallaliste jaoks tähendab uni seda, et teid koheldakse alati siiralt ja armastusega, hoolimata sellest, kuhu lähete.

Uni paljudest vilkuvatest tähtedest viitab sellele, et võite saada üsna populaarseks ning teid võib ees oodata edutamine ja palgatõus.

Unenägu üksikust vilkuvast tähest taevas viitab rõõmsale sündmusele ja näitab, et teid võetakse paljude poolt hea meelega vastu ja saate kuulsaks.

Uni tähtedest ümber kuu viitab millelegi, mida olete aastaid planeerinud ja milles saavutate edu tänu teiste abile.

Uni taevast, mis on täis tähti ja kus paistab ere kuu, viitab õnnele ja edule.

Kui sätendav täht unes äkki kadus, tuletab see teile meelde, et võite haigestuda või end näiteks sporti tehes vigastada või liiklusõnnetusse sattuda. See on hoiatuse teile, et olge lähiajal oma tegemistes ettevaatlik.

Kui teie unenäos olid heledad tähed pilvedega kaetud, tuletab see teile meelde, et peaksite iseenda eest rohkem hoolitsema, kuna võite haigestuda.

Uni komeedil sõitmisest viitab sellele, et midagi head juhtub ootamatult ja teeb teid üsna õnnelikuks.

Unenägu tähtede poole lendamisest viitab sellele, et sisenete uude elu- või karjäärietappi ja leiate eest enda jaoks täiesti uue ja lootustandva maailma.

Kui näete unes, et meteoriit langeb taevast alla, siis on sel tavaliselt väga võimas sõnum. Uni meteooridest viitab elukoha või ameti muutumisele või armusuhtele.

Uni tähe alla neelamisest tähendab, et võite rasestuda.

T. Maunoneni järgi tähendab tähe vilkumise nägemine unes seda, et teid peetakse kaugelt saabuva ergutava teatega meeles. Langev täht märgib teie soovi täitumist. Tähistaevas on teie ellu rõõmu toovate sõprade sümbol. Kui näete unes tähtede sära, jõuate tööl soovitud ametikohale.

Langev täht

Kui nägite unes langevat tähte, on see unenäosümbol tulnud teie juurde põhjusega. Teie unenägu soovib teile öelda, et peagi saabub õnn teie ellu.

Paljude inimeste jaoks võrdub langev täht kohe õnnega. Tegelikult võib langev täht tähendada ka suuri elumuutusi, edu, olulist pööret teie saatuses, oma kõrgema mina või vaimsusega seotud arengut. See võib sümboliseerida ka mõne surnud hinge sõnumit teispoolsusest.

Eesti vanades unenäoseletajates tähendab taevast kukkuvate tähtede nägemine unes, et saate peagi teiste kiusu tunda.

G.H. Milleri põhjal tähendab unes säravate tähtede nägemine head tervist ja jõukust. Kui tähed on tuhmid või punased, võib ees oodata viletsus ja häda. Kui näete vilkuvat või langevat tähte, tähendab see kurbust ja leina. Kui näete tähti salapäraselt ilmumas ja kadumas, leiavad peagi aset kummalised sündmused ja juhtumised. Kui näete, et tähed kukuvad teile peale, võib teie pere saada suure kaotuse osaliseks.