Seitse taksot reas Manhattanil valgusfoori taga.
Unes takso nägemine ja sellega sõitmine viitab sellele, et teie ellu on tulemas mõningaid positiivseid muutusi.

Takso on rendisõiduk, mida kasutatakse transpordiks. Seetõttu tõlgendatakse unenäos seda sümbolina, mis on seotud küll tulevaste sündmustega, kuid ainult ajutise tulevikuga. Uni taksosõidust viitab sellele, kuidas te tulevikus edasi liigute. Kui takso sõidab kiiresti, siis sellise une nägija liigub tõenäoliselt kiires tempos edasi. Kui ta sõidab taksoga aeglaselt, siis vastupidi.

Unes takso nägemine ja sellega sõitmine viitab sellele, et teie ellu on tulemas  mõningaid muutusi. See võib olla töökoha muutus, uus hobi või ajaveetmise viis või isegi uus suhe.

Õnneks pole sel tavaliselt halba tähendust. Mõnikord võib see küll tähendada näiteks  suhte äkilist lõppu, kuid tavaliselt on see loomulik edasiminek ja vabanemine oma aja ära elanud kooselust kellegagi, kes polnud teie jaoks õige. See pole teie jaoks kaotus, vaid hoopis võimalus liikuda parema ja õigema poole.

Taksouned viitavadki tavaliselt muutustele paremuse poole ja kõik muutused, mida te oma ärkveloleku ajal kogete, isegi kui need tunduvad esialgu ebameeldivad ja halvad, on teile pikemas perspektiivis siiski head.

Takso nägemine silla all tähendab seda, et peate olema teadlik nii oma elu negatiivsetest kui ka positiivsetest külgedest. Sild kujutab endast ühendust ja takso tähistab midagi ajutist.

Taksost maha jäämine tähendab teie elus millestki või kellestki lahkumist. See võib olla teie senise pika suhte lõpp või abielulahutus. Musta värvi takso kabiin vihjab illusioonidele, mis teil on, kuid viitab samas ka muutustele, kus tulete illusioonidest välja.

Unenägu taksopeatusest tähistab seda, et inimesed annavad teile mingis asjas head nõu. See tähendab ka võimalikku lootust, et tulevik saab parem olema.

Taksoga kellegi tagaajamine, otsa sõitmine või tapmine tähendab, et võite lähiajal mõne oma  lähedasega tülli minna.

Kui näete unes kuskil linnast väljas leekides või juba põlenud taksot, sümboliseerib see teie elus millegi kontrolli alt väljumist. Selline uni viitab sellele, et teie elus on midagi, mis tekitab teis ebakindlust või ebakindluse tunde tuleviku suhtes. Alati, kui näete sellist und, olge oma lähedaste suhtes tähelepanelik.  Pöörake tähelepanu oma tegevusele ja käitumisele, sest see võib samuti viidata sellele, et teil on elus midagi puudu. See võib olla ka hoiatus alateadvuselt, et teil tuleks külastada perekonda või lähedasi sõpru, sest teil on aeg mõelda vahelduseks lähedaste inimeste peale ja nendega aega veeta.

Sõitva takso ette jooksmine sümboliseerib seda, et vabanete vaesusest, probleemidest või survest oma elus. Kuigi see on esmapilgul negatiivne unenägu, seisneb selle positiivne külg selles, et võite oma elu üle õnnelik olla, isegi kui unenägu teid veidi üles raputab.

Liikuvad taksod esindavad uusi algusi ja siinne inimene tähistab raskusi elus. Maanteel takso nägemine tähendab, et ees on hea aeg. Katkine takso annab mõista, et inimesed hakkavad elus lobisema. Taksoga sõitmine viitab positiivsele tulevikule. See vihjab sellele, et teil on käes aeg teha põhjapanevaid otsuseid. Hea uudis on see, et need otsused, mida teete, muudavad teid pikemas perspektiivis edukaks. Seega võib takso unenäos tähendada teie võimet ületada kõik elu väljakutsed ja õnn saabub teie õuele.

Positiivsed muutused on teie ellu tulemas siis, kui näete unes värvilist taksot. Värvid sümboliseerivad elu positiivseid külgi. Kollane takso tähendab samuti positiivset muutust. See viitab sellele, et elus ootab teid peagi ees  palju positiivseid muutusi. Kui näete unes vikerkaarevärvilist taksot, võite oodata positiivseid arenguid elus. Kui näete unes, et tervitate mingil moel taksot, tähendab see paljusid uusi ideid. Mõnikord võite unes näha taksot õnnelike lastega või on neil unenäos taksos istudes lõbus meeleolu. See tähendab, et saate peagi kuulda häid uudiseid oma laste kohta. Kui näete taksot, mis on täidetud lilledega, võite peagi oodata edutamist või elu paremaks muutumist.