Taldrik unes.
Uni taldrikutest tähistab ideid, uskumusi või olukordi, mis unenägijale justkui kandikul kätte serveeritakse.

Uni taldrikutest tähistab ideid, uskumusi või olukordi, mida unenägijale “kätte antakse”. Mida keegi on teistelt saanud või loodab saada. Võite tunda, et elu annab teile teatud asjad justkui kandikul kätte.

Katkistest taldrikutest uni kujutab endast täitmata lubadusi või ebaõnnestunud ootusi. Midagi, mis teie arvates oli garanteeritud ja kindel, aga mis pole enam mingil põhjusel paraku võimalik. See võib viidata ka vaesusele, puudusele ja millelegi, millest oma elus puudust tunnete.

Riiulis olevate taldrikute nägemine unes kujutab endast võimalusi, mis ootavad teostamist. Võite leida erinevaid võimalusi ja neid ellu viia igal ajal, kui seda vaid soovite. Uni nõude pesemisest tähendab edasiliikumist või järgmise eluetapi kavandamist. Te olete millegagi lõpetamas või vabanete täielikult teatud veendumustest, mis teil seni olid.

T. Maunoneni järgi annab uni tühjast taldrikust märku puudusest, aga kui taldrikul on toitu, korraldate oma läheastele piduliku õhtusöögi. Must taldrik kajastab teie halba enesetunnet.

Pabertaldrikud

Uni paberist taldrikutest kujutab endast madalat ootust kogemusest, mida teil läbi elada tuleb või mida teile serveeritakse. Te ei oota mingist reaalses elus toimuvast sündmusest eriti palju. See võib tähendada ka seda, et see kogemus on lühiajaline või “ühekordne”.

Negatiivses unes võivad pabertaldrikud olla märk sellest, et teatud tüüpi kogemustel puudub sisu või jäävad need teie jaoks sisutühjaks. Ärge leppige sellega ja  nõudke enese jaoks rohkem.