telefon unes.
Unes telefoni nägemine tähendab teadet teie alateadvusest.

Unes telefoni nägemine või kuulmine tähendab teadet teie alateadvusest või mingit telepaatilist suhtlust. Teid võidakse sundida kokku puutuma probleemidega, mida olete vältinud. Teise võimalusena esindab telefon teie suhtlust ja suhet teistega. Kui valimistooni ei ole või telefon jääb levist välja, siis uni näitab, et sulgete ennast teiste eest. Teil on raskusi oma mõtete ja tunnete väljaütlemisega. Unes valimistooni kuulmine tähendab, et olete vastuvõtlik uute ideede suhtes ja olete avatud teiste arvamustele.

Unenägu, kus te ei soovi helistamisele tagasi helistada ega helisevale telefonile vastata, näitab suhtlemise puudumist. On olukord või suhe, mida proovite hoida endast eemal. Kui unes näete, et telefon pidevalt heliseb, tähendab see seda, et mõni sõnum ei tule korralikult läbi ega jõua teieni.

Kui unes näete, et teil on telefonivestlus tuttava inimesega, tähendab see probleemi, millega peate selle inimesega reaalsuses silmitsi seisma. See teema võib olla seotud mõne osa endast lahti laskmisega. Kui teid pannakse unenäos ootele, siis on unenägu metafoor sellele, et seda peetakse iseenesestmõistetavaks või kui te ei saa ennast vabalt väljendada.

Kui unes valite vale numbri, tähendab see, et teil on teistega suheldes raskusi. Teil on probleeme enda väljendamise ja asjade üle mõtlemisega.

Kui unes teie telefon vibreerib, näitab see seda, et teil tuleb oma alateadvuse aspektidega tuleb silmitsi seista. Teise võimalusena tähendab see, et teil on hirm kokkupuute ees. On midagi, mida peidate.

Telefoniraamat

Telefoniraamatu nägemine või selle kasutamine unenäos viitab sellele, et peate initsiatiivi üles näitama ja ise kellegagi esimesena ühendust võtma. Võib-olla on see keegi teie minevikust, kellega peate uuesti suhtlema hakkama. Või võib unenägu olla metafoor, mis ütleb teile, et teil on mõni probleem, mille peate “lahendama”.

Telefonikabiin

Kui näete telefonikabiini või olete unes telefonikabiinis, viitab see sõnumile või nõuandele, mis on hinnas. See võib viidata ka teie suhtlusele või suhetele kellegagi ja sellele, kuidas te selle eest peate mingil moel lõivu maksma.

Uni, kus telefonikabiin on korrast ära, tähendab seda, et teid justkui lõigatakse teistest ära. Teil on raskusi teistega ühenduse loomisel või te ei suuda oma mõtteid tõhusalt teisteni viia.

Telefonilaadija

Telefonilaadija nägemine või unes kasutamine viitab sellele, et tunnete end tühjana või energiavaesena. Seega võib unenägu olla metafoor, mille kohaselt peate end “laadima” ja taaselustama. Teise võimalusena näitab unenägu, et olete teistest lahti ühendatud. Võib-olla isoleerite ennast ise.

Telefoninumber

Unenäos telefoninumbri nägemine viitab sellele, et peate kellegagi ühendust võtma või abi otsima.

Unenägu, kus te ei mäleta ega leia telefoninumbrit, viitab sellele, et peate olema iseseisvam ja vastutustundlikum.

Unenägu, kus teil ei õnnestu telefoninumbrit õigesti valida, viitab sellele, et teil on ärkveloleku ajal raskusi kellegi juurde jõudmisega. Mõelge, kelle telefoninumbrit soovite valida. Võib-olla ei võta ta teie nõuandeid tõsiselt ega kuula teie öeldut.

Kui unes annate kellelegi oma telefoninumbri, tähendab see seda, et peate haarama initsiatiivi ja pöörduma teiste poole. Peate tegema ise esimese käigu.

Telefonipost

Unes telefoniposti nägemine sümboliseerib mingit vaimset suhtlust. Kui näete telefonipostide rida, tähistab see teie sidemeid teistega. Võib-olla on kuskil keegi, kellega peate ühendust võtma.

T. Maunoneni “Suure unenäoraamatu” põhjal tähendab telefoni nägemine teie unenäos teie soovi ja igatsust rahu järele. See võib tähendada ka seda, et oma lubadusest hoolimata pole mõni teile helistada lubanud isik teiega ühendust võtnud. Kui unes on teie telefon rikkis, tähendab see seda, et keegi hoiab teiega kohtumisest eemale. Telefoniraamat ütleb, et paljud inimesed sooviksid teiega tutvuda või kuuluda teie sõpruskonda. Telefoninumber hoiatab teid aga, et te ei sõlmiks liiga lähedast tutvust jutuka inimesega. Kui aga unes kuulete telefoni helisemas, saate peagi üpris olulise ja teie jaoks häid uudiseid sisaldava teate. Kui te unes räägite telefoniga, tähendab see, et selgitate suhteid kellegagi, kesoli teie kohta saanud valeteateid. See võib tähendada ka seda, et teie kohta liigub kuulujutte. Telefopniputka nägemine tähendab, et teilt oodatakse kutset lobisemiseks. Putkast helistamine ennustab, et selgitate mingi pikalt lahkhelisid tekitanud vahejuhtumit. Vale telefoninumber tähendab, et kohtute mingi tähtsa isikuga.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Telefon 1. teabe hankimist kaugemalt. 2. saabuvat teadet.
Muud võimalused: 1. teistega suhtlemine. 2. telepaatia. 3. enda intuitsioon.