Lillede ja marjadega kaunistatud roosa tort laual.
Kui näete oma unes torti, on see tavaliselt positiivne märk teie elus olevate inimeste ja teie väärtushinnangute kohta.

Tordid  või koogid on erilised, kuna need on valmistatud teie lähedastele erilistel puhkudel ja magusate kingitustena.

Kui näete oma unes torti, on see tavaliselt positiivne märk teie elus olevate inimeste ja teie väärtushinnangute kohta. Kuigi teie unes olevad tordid võivad mõnikord olla ka liigse järeleandmise märk, on selle tähendus üldiselt positiivne ja heatahtlik.

Unenägudes nähtud tortidel on enamasti positiivne tähendus. Kuna torte tehakse sageli just teistele inimestele (mitte endale), on see märk armastusest ja kaastundest, mis teil teiste inimeste vastu on. Kui tort on juhuslikult osa teie unenäost ja eriti kui selles unes on veel mõni inimene, siis võiksite mõelda just nendele erilistele inimestele oma elus, kes teile kõige rohkem tähendavad.

Tordi söömine võib tähendada ka järeleandmist, kuid see võib olla positiivne. Kui teie unenäos on koogisöömise kogemus üldiselt positiivne, olete teiste suhtes leplik, leebe ja armastav. Teisisõnu, teie elus on tohutult palju armastust, hoolimata sellest, kas ise seda taipate või mitte. See on äärmiselt positiivne asi, nii et oma une kaudu peaksite õppima oma elus olevat armastust märkama ja omaks võtma.

Kui teil oli unes tordiga seoses negatiivne kogemus, võib see olla teistsugune järeleandmine. Teie elus võib olla palju inimesi, kes teid armastavad, kuid mõned neist inimestest pole sellised, nagu nad teie silmis paistavad. Teie alateadvus tunneb, et teid on ära kasutatud ja unenägu üritab seda teile sellest teada anda.

Võite und näha tordist, mis on valmistatud eriliseks sündmuseks. Selle kõige levinumad näited on sünnipäevatordid ja pulmatordid. Mõlemad on positiivsed sümbolid, mis sümboliseerivad mingit pidustust. Sünnipäevatordid tähistavad tavaliselt vananemist, kuid teie unes nähtud sünnipäevatort võib tähistada ka armastust ja hoolt, mida teie elus olevad inimesed teie vastu pikki aastaid on tundnud. Uni pulmatortidest on tavaliselt õnne sümbol, eriti kui neid naisele serveeritakse. Pulmatordid unes sümboliseerivad õnne ja uusi algusi.

Ehkki tordid on unenäos tavaliselt hea märk, võivad need teatud tingimustel olla ka negatiivse tähendusega. Kui nägite unes võõras kohas eriliseks sündmuseks valmistatud torti, võib see olla halb märk. Sünnipäevatort pulmas viitab näiteks segadusele ja kaosele. Kuna tort esindab teie lähedasi, siis võib-olla tunnete end isiklikus elus mingi olukorra tõttu ülekoormatuna. Võtke aeg maha ja veenduge selles, et te ei tunneks enam seda, nagu teie perekondlikud kohustused valitseksid kogu teie elu üle. Teil peaks olema oma pere, sõprade, isikliku ja tööelu tasakaal.

Kui ihkasite unes kooki süüa, kuid ei saanud seda teha, siis ihkate oma ellu rohkem armastust või kellegi konkreetse inimese armastust. Tunnete ise tohutut armastust ja toetust oma elus olevate inimeste vastu, kuid mõnikord ei tunne te, et nad teid samamoodi armastaks.

T. Maunoneni põhjal tähendab sünnipäeva-, pühade- või pulmatort unenägija jaoks midagi eriti head. Kui ise sööte unes torti, jätkub teil õnne pikaks ajaks. Kui näete teisi torti söömas, ennustab uni teile tervist. Tavaline kohvikook annab teada, et oskate tavalise argipäeva pidulikuks muuta. Tordi küpsetamine tähendab meeldivat askeldamist koos sõpradega. Tordi ahjust võtmine, kui see on ilus ja pruun, ütleb, et teie töö on edukas.