trepp unes
Unenägu, kus kõnnite mööda trepiastmeid üles, näitab, et saavutate kõrgema mõistmise taseme.

Unes trepi nägemine sümboliseerib muutusi ja uuendusi. Kui näete unes treppe, näitab see, et hakkate liikuma mõne selge eesmärgi poole.

Kui ronite trepist üles, näitab see, et olete edu saavutamiseks vajaliku pingutuse teinud. Kui kukute trepist alla, satute tõenäoliselt kokku raskete olukordadega.

Uni lagunenud trepist või trepist, kus puuduvad mõned astmed, tähendab seda, et proovite liikuda järgmisse etappi või järku, sooritamata kõiki vajalikke samme. Proovite otseteid leida ja kiiresti edasi liikuda.

Unenägu, kus kõnnite mööda trepiastmeid üles, näitab, et saavutate kõrgema mõistmise taseme. Teete edusamme oma vaimses, emotsionaalses või materiaalses rännakus. Uni võib tähendada ka seda, et reaalses elus tõusevad pinnale erinevad asjaolud ja mõtted, mida varem alla surunud olete. Paljude astmetega trepist üles ronimine võib tähendada ka materiaalseid probleeme. Kui minna mööda trepiastmeid üles ja need on katki, kogete oma elus peagi kurbust ja viha. Kui unes näete, et ronite mõnest trepist üles ja see teie jalgade all puruneb, viitab see teie rahaliste probleemide tekkimisele.

Uni, kus kõnnite mööda trepiastmeid alla, tähistab teie allasurutud mõtteid. Taandute tagasi oma alateadvusse. See viitab ka tagasilöökidele, mida te oma elus kogete. Kui kardate trepist alla minna, siis see tähendab, et kardate oma allasurutud emotsioonidele ja mõtetele vastu astuda. Kas on midagi teie minevikust, mida te ei tunnista? Unes trepist alla minemine võib olla ka märk teie teele tulevatest probleemidest.

Unenäos trepist alla kõndimine võib veel vihjata sellele, et teil pole tõenäoliselt armusuhtes õnne. Selle õnnestumiseks on oluline, et saaksite oma tundeid näidata. Kui näete teisi trepist alla minemas, näitab see, et olete oma ärkveloleku ajal kohanud ebameeldivat inimest.

Kui unes tunnete trepil olles peapööritust, on see alati halb märk. Teie unenäos võivad trepid sümboliseerida ka varjatud uhkust, põlgust ja tüdimust.

Unenägu, kus libisete või komistate trepil, tähendab teie enesekindluse või veendumuse puudumist mõnes ettevõtmises. Kui libisete trepil ja kukkute ülespoole, siis tähendab see, et liigute oma eesmärkide saavutamiseks liiga kiiresti edasi. Kui libisete trepist alla, siis see viitab sellele, et te ei pruugi olla päris valmis oma alateadvuse või allasurutud mõtetega silmitsi seisma.

Trepiastmetel libisemine unes võib ennustada ka kaotusi. Trepil kukkumine tähendab ebaõnnestumist, sotsiaalse positsiooni ja rikkuse kaotamist, aga ka haigust. Kui te lähete trepist alla alumisele korrusele, võite nautida edu äris. Kui unes trepist alla veerete, ennustab see teie südameasjades raskemat perioodi. Lühikesed trepid tähendavad seda, et peate olema tööl aktiivsem, aga ka seda, et mingisugune oht võib teid lähiajal ähvardada.

Spiraalsete või käänuliste treppide nägemine tähistab kasvu või taassündi.

Puutrepid viitavad asjaolule, et võite tööl vigu teha. Kivist trepid tähendavad, et olete tööl pingutanud ja hetkel ei sõltu te enam kellestki. Pikad trepid tähendavad väsimust ja ebaõnne, samas kui laiad trepid ennustavad, et parandate oma olukorda, saavutate edu, aga ka naudite eesolevat tõusu.

Kui unenäos pühite või pesete mõnda treppi, tähendab see, et teil on tulevikus paremad elutingimused. Üldiselt on unenägu treppidest õnne märk.

Trepiastmetel istumine näitab, et te kavatsete elus laiselda, mis võib ärkveloleku ajal teile probleeme ja materiaalseid probleeme tekitada. Kuldsed trepiastmed näitavad vaimset kasvu ja seda, et peate liikuma täisväärtuslikuma elustiili poole. Kui unes näete trepiastmeid rannas, sümboliseerib see meeldetuletust, et peate elus häid asju nautima.

Eskalaator

Unes eskalaatori nägemine viitab pikale vaimsele teekonnale, kus vajate tuge ja juhendamist. Te ei suuda seda üksi teha ja otsite abi juhendaja näol.

Vanades unenägude seletajates tähendab trepp head äriõnne. Katkine, lagunenud trepp – ettevõtmiste luhtumist.

Trepist üles sammumine tõotab head õnne ja suuri õnnestumisi. Kui trepist alla kukute, siis hakatakse teid vihkama ja kadestama. Kui astute trepist alla, siis teil ei vea. Unes laia ja ilusa trepi nägemine ennustab lähenevat rikkust ja head elu. Kui näete teisi trepist alla tulemas, tähendab see seni soodsa olukorra asendumist ebameeldivaga. Kui trepil lihtsalt istute, võib see ennustada varanduse ja rahulolu kasvu.

T. Maunoneni põhjal tähendab puhas trepp üldiselt head. See uni võib tähendada meeldivaid külalisi ja pidulikke hetki teie kodus. Must trepp annab teada, et teie kohta räägitakse halbu jutte. Kui pühite treppi, tuleb teil ennast alusetute süüdistuste eest kaitsta.

Kui näete ennast unes treppi pesemas, jääte mõneks ajaks haigeks. Kui näete, et astute oma kodus trepist üles, täitub mingisugune teie soov. See võib tähendada ka seda, et saate tööl ametikõrgendust. Trepist alla astumine kodus ütleb, et olete masenduses ja ahitatud meeleolus. Kui näete, et keegi teine astub trepist üles, saate kuulda häid uudiseid. Kui keegi teine läheb trepist alla, kaotate mingi tutvuse. Trepist kukkumine sümboliseerib töökoha kaotust.

Kui trepp on katki, oleks vaja teistega oma suhteid parandada. Kui aga näete unes, et parandate treppi, lepitate tülliläinud lähedasi. Trepi puudumine annab teada, et teil seisab ees tähtsa, kuid raske otsuse langetamine. Kivist trepiastmed märgivad, et suudate oma rahaasjad tugevale alusele rajada. Kui trepp unes on puust, kardate, et teie elus toimuvad muutused.

Värvitud trepp ütleb, et soovite oma asju ainult enda teada hoida. Teise seletuse järgi teete tarbetu ostu. Tõrvatud trepp ennustab teile kindlustatud elu.

Käsipuudega trepp tõotab edenemist karjääriredelil või õnnestumist õpingutes ning see on ka üldiselt hea enne.

G. H. Milleri järgi tähendab unes trepist üles sammumine head õnne ja suuri kordaminekuid. Kui aga trepist alla kukute, hakatakse teid vihkama ja kadestama. Kui astute trepist alla, siis teil ei vea ning ka suhetes pole edu. Kui näete unes ilusat, suurt, laia treppi, ennustab see lähenevat rikkust. Kui näete teidi trepist alla tulemas, tähendab see soodsa olukorra asendumist ebameeldivaga. Kui aga trepil istute, tähendab see majandusliku olukorra kasvu ja paranemist.

Kui näete unes, et sammute astmeid mööda üles, on see märk eduvõimalustest, mis teie meeleheidet leevendavad. Astmeid mööda alla astumine ennustab õnnetust. Kui aga näete, et kukute astmetelt, ähvardab teie äriasju ootamatu ebaõnn.