Joogaasendis naine, kelle kehal on näha  eri värvi tšakrad.

Unenäos oma tšakrate või tšakra nägemine on üldiselt üsna haruldane. Oma tšakrate unes nägemine võib viidata sellele, et teie vaimse energia voog on ummistunud. Peate selle taas avama. Kuna teil on 7 tšakrat, peate kaaluma, milline tšakra vajab teie täiendavat tähelepanu ja hoolt.

Kroontšakra kiirgab violetset värvi ja tähendab tarkust ja intellekti ning asub teie pea kohal.

Otsmikutšakra, mida nimetatakse ka kolmandaks silmaks, on indigosinine ja sümboliseerib psüühilisi võimeid, intuitsiooni ja vastastikust mõistmist. Unenägu sellest võib tähendada, et peate keskenduma suuremale pildile.

Kurgutšakra kiirgab sinist valgust ja puudutab teie häält ning näitab seda, kuidas te avaldate oma arvamust ja veendumusi.

Südametšakrat on kujutatud rohelise värviga ja see sümboliseerib puhast ja jumalikku armastust kõigi ja kõige ümbritseva vastu.

Päikesepõimikutšakra kiirgab kollast valgust ja tähistab teie suhteid teistega. Kas olete teistega konfliktis või harmoonias?

Sakraaltšakrat esindab oranž värv. See on seotud teie seksuaalsuse ja armastuse teemadega.

Juurtšakra kiirgab punaselt. See on seotud materiaalse ja füüsilise eluga. Kui näete unes oma juurtšakrat, siis näitab see, et olete ärkvelolekus ennast kaotanud või mugavustsooni pidama jäänud.