Naine hämaras toas, kust ta välja ei pääse.
Kui näete unes pimedat, kinnist ruumi, tähendab see, et tunnete end mingis olukorras lõksus olevana.

Kui näed unes, et viibid toas, kujutab see endast  mingit sinu iseärasust, iseloomujoont või konkreetset suhet. Unes erinevates ruumides olemine näitab teie meelega ja teadlikult varjatud iseloomuomadusi. Kui tuba on mugav ja külalislahke, tähendab see külluslikkust ja rahulolu elus. Kui näete unes pimedat, kinnist ruumi, tähendab see, et tunnete end mingis olukorras lõksus olevana.

Unes uue toa avastamine või leidmine soovitab teil arendada uusi oskusi ja tugevusi ning proovida uusi rolle elus. Te kasvate emotsionaalselt.

Mõelge, mida leidsite unenäos avastatud toast, kuna see võib viidata allasurutud mälestustele, hirmudele või peidetud emotsioonidele.

Teise võimalusena võib see tähendada tähelepanuta jäänud oskusi või allasurutud ning kasutamata jäänud potentsiaali.

Unenäos uue toa ehitamine tähendab, et teil on tekkinud energia hüppeline tõus ja uus enesekindlus. Teie eluvaade on muutunud ja liigute oma elus uues suunas. See võib tähendada ka pere suurenemist.

Unes tühjas, valges toas viibimine tähendab uut algust. See on nagu  tühi lõuend, kus soovite uuesti elu alustada. Alternatiivina võib unenägu tähendada seda, et proovite end teistest isloeerida, sest ei soovi väliseid mõjutusi.

Unenäos pimedas toas viibimine, kus pole uksi, tähendab teadmatust. Te isoleerite end ise. See võib ka tähendada, et te ei soovi  väliseid mõjutajaid.

Räpane, koristamata tuba unes viitab enda iseloomujoonele, mida häbenete või keeldute endale tunnistamast.

Kollane tuba unes tähendab et peate mõistust kasutama. Tunnete end vaimselt stimuleerituna.