Relvatoru.
Uni, kus keegi tulistab teid püssist, viitab sellele, et olete oma ärkveloleku ajal kogenud mingit vastasseisu.

Unes tulistamise nägemine viitab sellele, et teil on seatud eesmärk ja teate, mida elus taotleda. Teie plaanid on täpselt sihitud!

Uni, kus tulistate inimest relvaga, tähistab teie agressiivseid tundeid ja varjatud viha selle konkreetse inimese vastu. Kui tulistate võõrast inimest, siis see näitab, et lükkate tagasi enda veel avastamata küljed, mida te mõistnud pole.

Uni, kus keegi tulistab teid püssist, viitab sellele, et olete oma ärkveloleku ajal kogenud mingis situatsioonis vastasseisu. Mõnes olukorras võite tunda end ohvrina.

Kui näete unes, et keegi tulistab teid selga, siis see tähendab, et olete seotud mõne küsitava inimesega, kes võib teie heaolu kahjustada. See võib tähendada ka seda, et olete teiste suhtes liiga usaldav.

Lasketiir

Uni, kus olete lasketiirus, sümboliseerib teie agressiivsuse ja viha väljundit. Peate oma pettumusi ja negatiivseid tundeid väljendama turvaliselt ja konstruktiivselt. Teise võimalusena viitab uni teie otsusekindlusele ja pühendumusele. Nullite oma eesmärki takistavaid probleeme.

Vanades unenägude seletajates tähendab tulistamine ootamatuid lahendusi, lõplikku otsust. Püssi nägemine hoiatab teid ettevaatlikkusele. Püssipauk sümboliseerib suurt tüli. Püssi kaotamine – õnnetusest pääsemist ja mõistlikumaks saamist.

T. Maunoneni järgi tähendab unenäos püssist tulistamine seda, et peaksite minema arsti juurde tervisekontrolli. Seinal rippuv püss tähendab sisemist hirmutunnet.