Oad unes.
Ubade unes nägemine on seotud surematuse ja psüühilise jõuga.

Uba ise on seotud kõige elavaga teie elus, koos soovide teoks saamisega. Uba tähistab enamikus unenägude seletajates teie potentsiaali elus ja võimet eesmärke saavutada. Uba on märk sellest, et teie ellu on saabumas head asjad.

Kui te unes ube korjate, kujutab see sageli endast varjatud kallimat ja näitab, et vaatate tulevikku positiivsemalt. Ubade külvamine näitab, et vajate oma ellu rohkem usku. Oa eesmärk on “loomine”, mis viib olukorra edukalt punktist A punkti B.

Üldiselt tähistab see teie ärkvelolekus olukorda, kus peate kasvama ja arenema. Teil võib puudu olla inspiratsioonist või tunnete, et olete sunnitud midagi vastumeelselt tegema. See võib tähendada ka seda, et teil on soov rohkem oma ellu põnevust tuua. Negatiivse poole pealt võib ubade söömine tähendada, et olete igavlema hakanud või olete pettunud, kuna olete millegi tulemust liiga kaua oodanud.

Uni oma õest, kes ube ja tomateid keedab, tähistab tugevat sidet, mis teil temaga on. Kuid asjaolu, et nägite unes tema keedetud vürtsikaid ube, tähendab, et teie ümber on mõned ebaolulised probleemid. Probleemide põhjuseks võib olla teie õde, kellega suheldes võite sattuda pisiasjades konflikti, mis tekitab kriitilisi olukordi. See uni on hoiatus, et peaksite oma suhete tugevdamiseks ja puutumatuks muutmiseks tähelepanu pöörama ainult asjadele, mis on teie kahe vahel olulised.

Uba võib kujutada teie vaimsust ja kasvu ning olla seega teie alateadvuse sõnum. Võib juhtuda, et teil on vaja kasutada oma varasemaid kogemusi oma praegustes ja tulevastes väljakutsetes. Oluline on siinkohal märkida, et kõik, mida elus läbi elate, olgu see hea või halb, on õppetund tulevikuks.

Kui näete unes türgiubasid, tähendab see tüdimust või valikute puudumist teie elus. See võib olla igavast või rutiinsest olukorrast tingitud piinav tunne millegi suhtes, mida olete sunnitud kogu aeg tegema, kuid te ei tee seda südamega. Te kannatate seda olukorda vaid lootuses, et see kõik muutub peagi paremaks. Teisest küljest võivad oad kujutada teie elus eksisteerivat igavust.

Unenäos ubade nägemine pooleldi keedetud olekus, eriti selle märkamine serveerimisel ei ole tähenduselt meeldiv uni. See võib tähendada, et peaksite hakkama teisi rohkem kuulama, siis hakkavad  teiega toimuma positiivsed sündmused.

Uba teie unes võib olla nii hea kui ka halb märk. Teatud kontekstis seostatakse unenägu ubadest rahaga, see tähendab paranenud rahalist olukorda või hoopis kahjumit. Kõik sõltub teie unenäost, on see positiivne või negatiivne. See võib tähendada ka seda, et toimuvad muutused teie tervislikus seisundis või hoiatust, et töökohas võib teid tabada ebaõnn.

Kui näete unes tšillis valmistatud ube, tähendab see, et kavatsete luua uuesti ühenduse sõbraga, kes on pärit teie minevikust.

Ubadest une nägemine tähendab ka, et kasvatate rikkust ja parandate oma heaolu. Teie palk võib tõusta või võite saada oma töökohal edutamise osaliseks. Võimalik on ka võita loteriiga raha – nii et olgu olukord milline tahes, igatahes võidate. Unes nähtud roheline uba viitab sellele, et teil on rohkem raha kui varem.

Naiste puhul arvatakse, et rohelised oad on seotud viljakusega, nii et kui olete mõelnud peagi pere luua ja sellest kellelegi teisele rääkinud, võib see olla une põhjus.

Kui unes külvasite aeda ube või nägite mõnda oapõldu, viitab see sellele, et olete oma ettevõtmistes õnnelik ja rõõmus ning paljud inimesed teie ümber kadestavad teid. Kui oad on unenäos suured, siis seda suurem on teie õnne ja rõõmu tase. Teie uni saab teoks ja te saavutate selle, mida olete igatsenud.

Kui näete, et koristate saaki, tähendab see seda, et teil on sõprade ja sugulastega tore koos olla ja nad toovad teie ellu õnne. Neile, kes on vallalised, võib selline unenägu tähendada, et kohtute varsti oma hingesugulasega.

Uni ubade söömisest näitab, et olete seotud mõne suhtega, mis võib viidata raskustele selles.

Uni tarretisubadest kujutab endast teie alateadvusest esile kerkivaid valusaid mälestusi. Võib ka juhtuda, et teie ärkvelolekus tekib olukord, kus teie vastu suunatakse seni varjatud agressiivsust või tunnete kellegi vaenulikku suhtumist.

See võib tähendada ka seda, et tunnete end ebapiisavana, teie enesehinnang on madal või olete ebakindel mingis olukorras, millega te üksi ei suuda toime tulla.

Ubade külvamine ja kasvatamine on töönarkomaanide puhul tavaline uni, kuna see on märk sellest, et soovite näidata oma parimaid omadusi, kuid kardate sellega kaasnevaid kohustusi.

Türgi oad.
Kui te unes koristate türgi ube, tähendab see, et suudate enda ja oma pere põhivajadused täita.

Unes röstsaial ubade küpsetamine on märk sellest, et töö- ja isiklikud suhted on teile rahuldust pakkuvad. Kui teie keedetud oad on unenäos rohelised, tähendab see, et peagi võite abiellu astuda. Kui olete juba abielus, tähendab see seda, et teie elu on täis suurt rõõmu. See võib tähendada ka seda, et olete süütu hing ja see uni on hoiatus, et lõpetaksite oma naiivse ellusuhtumise, sest inimesed võivad teid ära kasutada.

Kui küpsetate unes valgeid ube, on see hoiatus, et seisate silmitsi raskete väljakutsetega ja teie elu muutub. Unes punaste ubade röstimine või keetmine tähendab, et pulmad on peagi tulemas kas teil või kellelgi teie lähedasel. Teie unes ilmuvad veerevad oad on märk sellest, et teil on tingimusteta armastus. Teise võimalusena on keedetud oad teie elus külluse ja õitsengu sümbol.

Uni türgi ubadest tähendab seda, et teil on midagi, millel on kasvupotentsiaal ja mis suudab täita ka teie sisemisi vajadusi. Kui te koristate türgi ube, tähendab see, et suudate endal ja oma perel nende põhivajadused täita.

Kui unes korjate ube või külvate need oma aeda on see märk sellest, et näete kõvasti vaeva, et oma saavutuste eest õiglast tasu saada. See näitab, et teil on potentsiaali ja võimet elus midagi saavutada. Kui teil on probleeme asjadele pühendumisega või kardate ebaõnnestuda, siis tehke julgelt muudatusi oma praeguses elus, midagi pole karta. Teie uni on sõnum, et teil on potentsiaal läbida elus ette tulevad probleemid ja saavutada soovitu.

Ubade nägemine kaunades on rikkuse ja rahulolu märk ning näitab seda, et olete rahul, sest teie soovid on täidetud. Oasupp teie unenäos on märk rahast, mis tähendab, et teie rahaline seis paraneb ootamatult.

Kui nägite unes hüppavat uba, tähendab see, et olete oma töökohal õnnetu. Kui uba õitseb, tähendab see seda, et midagi, mida olete soovinud, läheb peagi täide.

Unes ubade söömisel või keetmisel on ülaltoodud rikkuse kirjeldusel negatiivses unes vastupidine tähendus. See tähendab, et olge oma raha kulutamisel ettevaatlik, sest võite oma sissetulekud justkui ära süüa. Soovitav on, et te ei osaleks mittevajalike kaupade ostmises. See on uni, mis annab teile varjatud hoiatuse ja võib päästa teid pankrotistumisest või raha kaotamisest. Oluline on mõista selle tähendust alateadvuse seisukohast.

Teise võimalusena võib see viidata sellele, et teie elus on rahalisi väljakutseid, mis võivad hõlmata vägivalda, vaidlusi, terviseprobleeme ja isegi kohtuvaidlusi. Olge ettevaatlik nende suhtes, kes teie selja taga teid taga räägivad. Unes nähtud küpsetatud oad näitavad, et saate oma äri kasvatada ja saavutada edu.

Vanades unenägude seletajates tähendab ubade söömine head tervist ning õnne ametis. Ube maha panema – õnne töös ja toimetustes. Õitsevad oad – soovide kordaminekut.