Värviline uss kapsapea peal.
Köögiviljade peal või sees nähtud ussid viitavad sellele, et saate mõnest kriisist kiiresti üle.

Kui näete unes usse, on see hoiatus, et keegi üritab teie plaane rikkuda. Teie ümbruses on inimesi, kes kadestavad teid kõiges, mida olete saavutanud. Ehkki olete alati püüdnud neid aidata, pole nad teie edu üle õnnelikud, vaid ootavad ainult sobivat hetke, kuidas teid diskrediteerida saaks.

Usside tapmine

Uni usside tapmisest tähendab, et olete sunnitud iseendaga silmitsi seisma. Millegagi alustades loobute sellest tavaliselt kiiresti, sest kardate ebaõnnestuda. Negatiivne mõtteviis heidutab teid ja paneb teid üsna ruttu uskuma, et parim on üldse loobuda. Teil on raske oma mugavustsoonist välja tulla, mis teeb teid õnnetuks.

Teised tapavad usse

Kui näete unes teisi inimesi usse tapmas, tähendab see seda, et peate reisi, mida olete oodanud, edasi lükkama. Objektiivsed asjaolud ei lase teil sellele reisile minna. Olete pettunud, sest panite selleks piisavalt raha kõrvale ja leidsite aja oma soovi täitmiseks. Paraku teate, et teil pole muud valikut, kui oma plaanist loobuda.

Uni ussidest, mis tulevad suust, ninast või kõrvadest

See uni viitab sellele, et langete asjatult depressiooni. Veelgi enam, see depressioon võib teie tervist ja suhteid lähedastega negatiivselt mõjutada. Peaksite mõtlema puhkuse võtmise peale, kui töötate liiga palju või pühendate tööle kogu oma aja.

Uni usside väljumisest teiste inimeste suust

Kui näete unes usside väljumist kellegi suust või ninast, tähendab see, et maksate kätte vaenlasele, kes teiega halvasti käitus. Leiate viisi, kuidas näidata neile, mida tundsite, kui nad teile haiget tegid. Kuid see tegevus ei too teile rahulolu, mida olete oodanud.

Ussi leidmine õunast

Kui näete unes, et leiate õunast ussi, tähendab see, et austate moraalireegleid. Hoolite rohkem kvaliteedist kui kvantiteedist ja see on põhimõte, mida oled alati austanud. Pöörate kõige rohkem tähelepanu detailidele, kuigi seda omadust kritiseeritakse teie juures ja mõistetakse sageli valesti.

Toidust usside otsimine, kuid mitte leidmine

See uni viitab sellele, et proovite leida probleeme sealt, kus neid tegelikult pole. Ainus probleem, mis teil on, on teie peas ja on võimalik, et tunnete end millegi suhtes konfliktsena, kui te sellele lahendust ei leia.

Toidust usside otsimine ja nende leidmine

Unenägu toidust usside leidmisest tähendab seda, et proovite leida probleemi seoses mõne täpsustamata asjaga. Kuigi probleem on olemas, ei leia te viisi, kuidas seda avastada ja teistele inimesele midagi tõestada.

Usside kasutamine söödana kalastamise ajal

Kui näete und kalapüügil usside kasutamisest söödana, tähendab see, et mõned teie tehtud otsused osutuvad heaks ja edukaks. Kui mõtlete nende peale või muretsete langetatud otsuste õigsuse üle, on see täiesti tarbetu. Kõik on tegelikult hästi ja muret tunda pole põhjust.

Uni ussidest kala peal või sees

See unenägu viitab sellele, et teid süüdistatakse alusetult milleski, mida te teinud pole. See võib olla ka teie vastu suunatud klatš. Kõik osutavad teile näpuga. Te ei tea, kuidas sellest olukorrast välja tulla, sest põhjendused ja eneseõigustused toovad teile veelgi rohkem probleeme. Parim oleks sellele tekkinud olukorrale mitte reageerida, sest aja jooksul avastatakse tõeline süüdlane.

Puu- või köögiviljad, mida ussid söövad

See uni viitab sellele, et saate mõnest kriisist kiiresti üle.

Usside söödud liha

Uni ussidest, kes söövad liha või on liha peal, viitab sellele, et ületate kriisi, kuid see ei kulge teie jaoks sugugi mitte kiiresti ega kergelt.

Usside söömine

Uni usside söömisest tähendab, et olete kogemata kedagi haavanud. Peate loengu sõprussuhetest ja elust, ilma et selle üle isegi eriti järele mõtleksite. Kahjuks võtavad mõned neist seda isiklikult ja solvuvad, ehkki teil polnud kavatsust neid milleski süüdistada ega nende peale pahane olla.

Inimesed söövad usse

Kui näete unes, et teised usse söövad, tähendab see, et teete oma käitumisega haiget kellelegi, keda armastate. Arvestades tõsiasja, et olete viimasel ajal liiga tundlik, ei mõista te nende heasüdamlikke nõuandeid ja kriitikat, seega reageerite üle. Püüdke end õigel ajal kontrollida, et mitte oma tegude või sõnade tõttu kahju kannatada.

Ussid roomavad üle kogu keha

Materiaalne maailm pole nii tähtis kui arvate ja mõned asjad, mida soovite saada või mis teil juba on, võivad olla tegelikult üle hinnatud ja tühised. See uni võib sümboliseerida ebakindlust ja salajast hirmu millegi suhtes teie tegelikus maailmas. See tunne võib olla õigustatud või põhjendamatu, sõltuvalt tegelikust olukorrast.

Usside õhku viskamine

Kui näete und usside õhku viskamisest, siis võib teil tekkida tüli inimestega, kes teile üldse ei meeldi. Kahjuks ei ole teil võimalik nendega kontakti vältida, sest puutute nendega tööalaselt kokku. On suur võimalus, et te ei pea vastu ning ei suuda end vaos hoida ning ütlete neile inimestele kõik näkku, mida neist arvate. Aga isegi siis, kui te seda teete, ei ole sel mingeid tagajärgi.

Uni inimestest, kes usse loobivad

Kui näete unes, et teised inimesed loobivad usse, on see hoiatus, et peaksite lõpuks arsti juurde minema. Teil on juba mõnda aega olnud imelikke sümptomeid, kuid laiskus on teid peatanud, et arstile aeg kinni panna. Tõenäoliselt on teil tegemist mingisuguse viirusega, mis aga ei tähenda, et peaksite endale ise diagnoosi panema või vastavalt oma teadmistele ennast ravima. Peate oma kehaga vastutustundlikumalt käituma, et hiljem oma hooletust ei kahetse.

Usside nägemine väljaheites

See uni sümboliseerib eelseisvat haigust, mida saaks vältida arsti poole pöördudes, et ära hoida võimalikke tüsistusi.

Punased ussid

Punased ussid unes viitavad sellele, et saate edukalt jagu mõnest probleemist.

Kollased ussid

Kollased ussid unes viitavad sellele, et on inimesi, kes on teie peale kadedad. See võib hõlmata nii teie käitumist kui ka teie isikupära üleüldiselt.

Valged ussid

Uni valgetest ussidest sümboliseerib kasumit ja edu tööl või põllumajanduses, kui teil on selle valdkonnaga midagi pistmist.

Rohelised ussid

Rohelised ussid unes viitavad sellele, et teie uus sõber on liiga uus, et olla usaldusväärne. Ärge küsige ega soovige neilt midagi, mida te ka ise nende heaks ei teeks.

Uni mustadest ussidest

Mustad ussid unes sümboliseerivad teie eluga rahulolematuse lühikest perioodi. Kuid järele mõeldes saate aru, et teie olukord pole nii hull, nagu mõnel teie lähimal sõbral.

Vanades unenägude seletajates tähendab ussi nägemine unes kokkupuudet halbade inimestega.

T. Maunoneni põhjal võib uss tähendada teie alaväärsuskompleksi. Kapsausside nägemine annab teada, et keegi püüab kasu lõigata teie töö tulemustest. Unes nähtud karvased tõugud märgivad, et olete üleliia palju kedagi usaldanud. Vihmauss viitab sellele, et vaatamata teie kahtlustele sõber teid ei reeda. Vaksikuvastsed aga sümboliseerivad süütut lõbutsemist. Liikuv vaksik võib ennustada kohtumist joobnud inimesega.