Valges pruutkleidis naine aknast välja vaatamas.
Valge kleidi ostmine näitab toredat aega teie elus, mille veedate sõpradega.

Unes valge kleidi nägemine on seotud suhetega. See on üsna sageli esinev unenägu. Kas keerutasite end unes peegli ees valges kleidis?

Valge kleit on unenägudes vaimse tähendusega. Naiste valge kleidi nägemine unes viitab abielule. Kleit unes tähistab eneseväljendust ja on seotud ka teie isiklike eesmärkidega. Kui kandsite kleiti pahupidi, tähendab see teie rolli ümberpööramist. Usun, et see uni on ka õnnemärk. Vanades unenägude seletamise raamatutes on uni valgest kleidist sageli seotud õnne ja rahuloluga.

Kui näete unes rebenenud või muul moel kahjustatud pruutkleiti, sümboliseerib  see abielu, mis on pettumuse tõttu rikutud. Minu arvates viitab uus kleit seltskondliku positsiooni muutumisele. Kas teadsite, et kui näete ennast pruutkleidis on see positiivne märk uuele abielule? Pruutkleiti kandvate teiste inimeste nägemine unes võib viidata sellele, et teie perre või suguvõssa võib peagi sündida laps.

Kuid valge kleidi nägemine unes võibolla seotud ka tulevikus saabuvate raskete aegadega. Valge kleidi põletamine näitab, et teised räägivad teist varsti. Valgete riiete nägemine võib tähendada, et võtaksite hea meelega tööl oma ülemuse töö üle, kui te polegi juba bossi staatuses. Valge ballikleit unes viitab seltskondlikule koosviibimisele tulevikus.

Vaatame nüüd seda und vaimsest vaatenurgast. Valge on puhtuse värv, uni valgest kleidist on seotud teie emotsioonidega. Oma unes võite osaleda pulmas või kanda ise valget kleiti, mis tähendab, et asjad on mõnda aega rahulikud. Teil on välja teenitud paus. Pruutkleidis kaunite naiste nägemine viitab sellele, et tõenäoliselt mõtlete sellele, kui tugev on teie suhe.

Und, kus lähete ballile valges kleidis, peetakse üldiselt sõnumiks, et asju tuleks ehk kergemalt võtta. Kui teile meeldis unes tantsida, siis on aeg mõelda, mida te elult tahate. Valges kleidis ballikuningannaks kroonimine näitab, et on oluline teisi inimesi mitte enesestmõistetavana võtta.

Uni poes valge kleidi selga proovimisest võib viidata sellele, et ümbritsevad inimesed soovivad teie tähelepanu. Reaalses elus vaadatakse kleiti kui naiselikkuse märki. Pidev arutelu kellegagi unes, kes valget kleiti kandis, sümboliseerib naissoost vaatenurka või isegi perspektiivi, mis võib teile muret tekitada. Võib-olla on teil mingi idee või seisukoht, mida soovite ärkveloleku maailmas väljendada? Mõlemal juhul võiks valge kleit tähendada teie enda teadvustamata meelt, mis aitab teil avastada, et kõige parem on proovida oma tunnetest teistele teada anda.

Unes jumalanna nägemine või jumalannaga kohtumine, kes kannab valget, näitab, et lõõgastavad ja rahulikud ajad on teie poole teel. Teiste nägemine valges kleidis viitab pühaduse või puhtusetundele. Valge kleidi ostmine unes näitab, et näete ennast täiusliku väikese inglina.

Riietust puudutavad unenägude varjundid on tavaliselt seotud naiselikkusega, see tähendab, et peate näitama oma naiselikke jooni. Kuna kleit tähendab naiselikkust, olete oma elus etapis, kus peate sellesse sisse elama. Võib juhtuda, et tunnete lihtsalt, et teised seavad teie libiido kahtluse alla. Kas teil on piisavalt kirge või kas on saabunud hetk oma elus hoopis aeg maha võtta. Valge kleidi ostmine näitab toredat aega teie elus, mille veedate sõpradega.

Kui teie unes sai valge riietus või kleit mingil viisil määritud, võib see viidata probleemile, kuid muretsemiseks pole põhjust, sest saate sellest lihtsalt üle. Kokkuvõtteks võib öelda, et valge kleit on unenägudes siiski positiivne märk.