Kaks sõpra rannas päikeseloojangul teineteisele patsu löömas.
Uni on positiivne siis, kui näete unes taaskohtumist vana sõbraga.

Vana sõbra nägemine unes, eriti kui tegu on lapsepõlvest pärit sõbraga, näitab, et olete ärkveloleku ajal töödega ülekoormatud või end üle pingutanud.

Sageli esindavad need uned soovi olla vastutustundetum või soovite lihtsalt elus lõbusamalt aega veeta. Oluline on ka see, milline suhe teil unes nähtud vana sõbra või sõpradega kunagi oli. Kui see oli inimene, kellega te olite lähedane, kuid kellega kaotasite kontakti, võib see sageli tähendada, et tunnete temast puudust. Kuid tavaliselt tähendab see siiski midagi enamat.

Kui näete seda inimest unenäos pärast seda, et proovisite ärkveloleku ajal temaga ühendust võtta, võiksite kaaluda ka seda, milliseid teie elu aspekte temaga uuesti kokkusaamine mõjutab. Tavaliselt võib see viidata sellele, et teie elust on puudu midagi, mida sooviksite tagasi saada.

Uni on positiivne siis, kui näete unes taaskohtumist vana sõbraga. Näete oma vana sõpra unenäos peol või pidustustel. Räägite temaga unes või avate end vanale sõbrale.

Unes vana sõbra nägemine võib tähendada ka teie isikupära osasid, mille olete alla surunud või eirate seda. Kui olete näiteks unes vana sõbraga tülis ja käitute lapsemeelselt, võib see tähendada, et te ei ole ärkveloleku ajal õiglane ega anna kellelegi täielikku tunnustust. Kui näete vana sõpra ja võtate ta omaks, siis on teie uues suhtes või suhetes puudu vana suhte aspektid. Võib-olla ei tunne te, et teil oleks keegi, kellega saaksite kõigest rääkida.

Vanade sõprade nägemine unenägudes kujutab endast ka ärkvelolekus tagasiminekut lapsepõlve või nooruseaga. Mõnikord on see hea, kui olete täiskasvanuna liiga tõsiseks muutunud. See võib näidata põhitõdede juurde naasmist ning edu ja tasu nautimist.

Kui teie uni on seotud teie ja vana sõbra taaskohtumisega, eriti kui unes on tegu peo või rõõmsa sündmusega, on see märk sellest, et teieni jõuab peagi hea sõnum ja teil ongi põhjust tähistada.

Kui näete und inimesest, kes kunagi oli teie sõber, viitab see uni sellele, et teil on ees aktiivsem seltsielu. See on hea märk ja tähendab, et leiate peagi uusi tuttavaid ja loote uusi sõprussuhteid.